fbpx

Polecamy

Kolejny triumf SKSW „Kyoushun-Karate” - Zaborek Team (ZDJĘCIA)

W niedziele 28 listopada 2021 w hali widowiskowo-sportowej w Kole odbył się POLISH FIGHTER CUP Turniej Karate Kyokushin.

Turniej zgromadził około 250 zawodników z 29 klubów z całej Polski, a odbywał się w dwóch konkurencjach w konkurencji kata – układ uderzeń kopnięć oraz w konkurencji kumite full kontakt. Skarżyski Klub Sportów Walki reprezentowało 11 zawodników, którzy przywieźli 13 medali indywidualnych i czwarte miejsce drużynowe.
W konkurencji kata Albert Malik zdobył złoty medal, a Jakub Adamski srebrny medal.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE:
Albert Malik
Zuzanna Wiśniewska
Jessica Skorek
Maja Oleksiak
Wiktoria Aleksandrowicz
Julia Domagała

SREBRNE MEDALE W KUMITE:
Wiktoria Sokół

BRĄZOWE MEDALE W KUMITE
Aleksandra Domagała
Szymon Zych
Jakub Adamski
Angelika Skorek

MEDALE W KATA

Złoty medal – Albert Malik
Srebrny medal – Jakub Adamski

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

KSW Turek
Kielecki Klub Sportowy Kyokushin Karate
Tarnowski Klub Karate
Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate”

To kolejny wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Najlepszy klub w mieście, znowu rozsławia miasto Skarżysko-Kamienna.

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan Prezes klubu i zarazem trener klasy mistrzowskiej dziękuje rodzicom, opiekunom, którzy przyprowadzają swoje pociechy do „kuźni talentów” jakim jest skarżyski klub.

Przed Skarżyskim Klubem Sportów Walki jeszcze dwa turniej w tym roku i zasłużony wypoczynek. Pierwszy z nich 04 grudnia zawodnicy Zaborek-Team wezmą udział w zawodach organizowanych przez Skarżyski Klub Sportów Walki w Wąchocku koło Starachowic w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Miasta Wąchock. By zakończyć tegoroczne zmgania udziałem w Pucharze Polski, który odbędzie się 18 grudnia w Bydgoszczy.

Wszystkich chętnych chcących dołączyć do najlepszego klubu karate w mieście serdecznie zapraszamy już od lat 5. Zajęcia w Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej oraz w sekcji Skarżysko Kościelne wtorek i czwartek od godziny 16.30, w sekcji Niekłań Wielki we wtorki i czwartki od godziny 17.00 oraz w sekcji Wąchock w środy i piątki od godziny 18.00. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy, turniejów krajowych jak i międzynarodowych wśród nich są senpai Bartłomiej Pająk, senpai Oliwia Fornal, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN.


reklama


SKSW Zaborek-TEAM

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media