fbpx

Polecamy

Drużyna Pho3nix odwiedziła Szkołę Podstawową nr 3 (ZDJĘCIA)

W poniedziałek, 22 listopada o godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Skarżysku-Kamiennej, rozpoczęliśmy realizację projektu sportowych warsztatów dla 100 najbardziej zaangażowanych szkół podstawowych w działania edukacyjno-sportowe fundacji Pho3nix w roku 2020/21! Wśród tych szkół znalazła się również nasza szkoła - Szkoła Podstawowa nr 3!!!

W związku z tym, 22 listopada drużyna Pho3nix odwiedziła Naszą szkołę i postarała się, aby ten dzień był zapamiętany przez uczniów, jako niesamowite doświadczenie sportowe!

Tego dnia poszczególne klasy wzięły udział w 6 warsztatach (po 45 minut każdy - każda klasa w jednym). Warsztat składał się z części inspiracyjnej – spotkanie ze sportowcem z Pho3nix Athletes Program, oraz części praktycznej – sportowe próby na przygotowanych stacjach.

#togetherWeRise


reklama


materiały placówki Szkoły Podstawowej nr 3

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media