fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Przyszedł do komendy nie wiedząc po co i… został

Przyszedł do komendy nie wiedząc po co i… został Przyszedł do komendy nie wiedząc po co i… został

Nawet 5 lat więzienia - to kara z jaką liczyć się musi 29-letni mieszkaniec Skarżyska - Kamiennej. Mężczyzna podejrzany jest o uszkodzenie drzwi wejściowych do mieszkania. Trafił do celi po tym jak zgłosił się pod wpływem alkoholu do miejscowej komendy policji i wszczął awanturę. Niebawem ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

We wtorkowe popołudnie do skarżyskiej jednostki policji przyszedł 29-letni skarżyszczanin. Mężczyzna był pobudzony i zachowywał się agresywnie. Nie potrafił logicznie wytłumaczyć powodu swojej obecności w komendzie. Dyżurny wezwał pogotowie ratunkowe, jednak petent odmówił jakiejkolwiek pomocy medycznej. Z uwagi, że wyczuwalna była od niego woń alkoholu i nie było możliwości przekazania mężczyzny pod opiekę innym osobom, został osadzony do wytrzeźwienia.

Wieczorem do komendy zgłosiła się 53-letnia właścicielka mieszkania w jednym z pobliskich bloków. Kobieta zawiadomiła, że w lokalu, w którym zamieszkuje na co dzień jej syn, zostały uszkodzone drzwi wejściowe. Straty oszacowała na 1500 złotych. Sprawcą uszkodzeń okazał się osadzony już 29-latek. Z ustaleń policjantów wynika, że zanim przyszedł do komendy, odwiedził poznanego tego samego dnia mężczyznę. Gdy nie został wpuszczony do mieszkania, zaczął kopać w drzwi i je uszkodził.

W środę sprawca uszkodzeń usłyszał zarzut. Teraz grozi mu pięcioletni pobyt za metalowymi drzwiami, odpornymi na kopniaki.


reklama


JG / KPP

Projekt i wykonanie Spotted: Media