fbpx

Polecamy

Kolejny turniej fulkontaktowy i kolejny wielki sukces zawodników SKSW „Kyoushun-Karate”

W sobotę 20 listopada 2021 w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej Nr 58 w Lublinie odbył się VI Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin KOYAGI CUP 2021, według japońskich przepisów, czyli walki w pełnym kontakcie bez ochraniaczy tułowia.

Turniej zgromadził około 250 zawodników z 25 klubów z całej Polski, a odbywał się w dwóch konkurencjach w konkurencji kata – układ uderzeń kopnięć oraz w konkurencji kumite full kontakt. Skarżyski Klub Sportów Walki reprezentowało 12 zawodników, którzy przywieźli 12 medali indywidualnych i trzecie miejsce drużynowe.
W konkurencji kata trzeci był Albert Malik zdobywając brązowy medal.

Debiutant klubu Piotr Kwiecień w kategorii senior do 80 kg spisał się rewelacyjnie, ulegając w walce o strefę medalową ze zwycięzcą tej kategorii. Piotr to kolejny talent w klubie i nadzieja na przyszłość. Ostatecznie uplasował się na piątym miejscu, a trenuje w naszym klubie dopiero kilka miesięcy i spisał się rewelacyjnie w bardzo mocno obsadzonym turnieju z dużo bardziej doświadczonymi zawodnikami. To rokuje nadzieję na kolejne dobre miejsca w turniejach.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE:
Albert Malik
Zuzanna Wiśniewska
Wiktoria Sokół
Angelika Skorek
Kacper Banasiewicz
Mikołaj Rondoś
Aleksandra Sadza
Zuzanna karpeta

SREBRNE MEDALE W KUMITE:
Kacper Karpeta
Wiktoria Aleksandrowicz

BRĄZOWE MEDALE W KUMITE
Dawid Faliszewski
PUNKTOWANE MIEJSCA V-VIII
Piotr Kwiecień

MEDALE W KATA

Brązowy medal – Albert Malik

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

KSW Bushi Józefów
Budokai Lublin
Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team

To kolejny wielki sukces Skarżyskiego Klubu Sportów Walki. Czy ktoś to dostrzeże, czy ktoś wyjdzie naprzeciw temu klubowi i pomoże w lokalizacji własnej dla klubu, by jeszcze lepiej rozwijać skarżyskie talenty i jeszcze lepiej promować region i nasze miasto na arenie krajowej i międzynarodowej? To najlepszy klub w mieście, prosimy wziąć to pod uwagę.

Sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 Dan Prezes klubu i zarazem trener klasy mistrzowskiej dziękuje rodzicom, opiekunom, którzy przyprowadzają swoje pociechy do „kuźni talentów” jakim jest skarżyski klub.

Przed Skarżyskim Klubem Sportów Walki jeszcze trzy turniej w tym roku i zasłużony wypoczynek. Na pierwszy z nich zawodnicy klubu pojadą do Koła 28 listopada, potem 04 grudnia wezmą udział udział w zawodach organizowanych przez klub w Wąchocku koło Starachowic w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Burmistrza Miasta Wąchock. By zakończyć tegoroczne zamgania udziałem w Pucharze Polski, który odbędzie się 18 grudnia w Bydgoszczy.

Wszystkich chętnych chcących dołączyć do najlepszego klubu karate w mieście serdecznie zapraszamy już od lat 5. Zajęcia w Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej oraz w sekcji Skarżysko Kościelne wtorek i czwartek od godziny 16.30, w sekcji Niekłań Wielki we wtorki i czwartki od godziny 17.00 oraz w sekcji Wąchock w środy i piątki od godziny 18.00. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści Mistrzostw Europy, turniejów krajowych jak i międzynarodowych wśród nich są senpai Bartłomiej Pająk, senpai Oliwia Fornal, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN.
Zapisy w klubie trwają cały rok pod numerem telefonu: 601206812.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media