fbpx

Polecamy

Dobra forma Piłkarskiej Akademii Skarżyska. Wygrane turnieje i wielka radość dzieci (ZDJĘCIA)

Krakowski Turniej Smoka zgromadził 12 drużyn z kraju. Zespoły podzielono na dwie grupy, po 6 drużyn, które zależnie od sobotnich wyników zagrały w niedzielę w Lidze Mistrzów (3 pierwsze), bądź Lidze Europy.

W sobotę skarżyski PAS na 5 meczy, wygrał 2, zajmując 4 miejsce w grupie i trafiając w ten sposób do Ligi Europy z drużynami: KS Zakopane, MKS Siechnice, APN Husaria, DIDI Gol Rabka Zdrój, UKS „Gminna Akademia Piłkarska” w Bruskowie Wielkim.

W niedzielę, w swojej lidze skarżyszczanie nie mieli sobie równych. W pięciu meczach, odnieśli pięć zwycięstw nie tracąc przy tym ani jednej bramki i wygrywając Ligę Europy.

- Turniej był bardzo dobrze zorganizowany przez naszego przyjaciela Mariusza Wyszyńskiego z MAR SPORT. Było ze mną 17 dzieciaków, które dostały szansę rywalizacji z drużynami z całej Polski. Super spędzony czas, rywalizacja, radość, łzy, emocje, integracja, super kibice– opowiada Andrzej Plucner trener i prezes PAS.

Jak dodaje, drużyna ma już potwierdzony udział w Międzynarodowym Turnieju Smoka, w czerwcu 2022, gdzie udział zapowiedziało ponad 10 drużyn z Europy!

- Nie możemy się doczekać – śmieje się Andrzej Plucner.

W pierwszy weekend listopada skarżyski PAS, rocznik 2012 wygrał z kolei Orlęta Kielce CuP w Hali Legionów w Kielcach, pokonując kilkanaście drużyn z województwa świętokrzyskiego oraz Mazowsza.


reklama


PAS Skarżysko-Kamienna

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media