fbpx

Polecamy

Drużyna z naszego podwórka ma nowych "Graczy"

Minęło prawie dwa miesiące od premiery teledysku i piosenki „Drogą jasna i prostą” w ramach projektu „Drużyna z Naszego Podwórka”. Profilaktyczny utwór autorstwa dzieci, młodzieży, policjantów, muzyków i nauczycieli cieszy się popularnością w internecie o czym świadczą kolejne, codzienne wyświetlenia. W poniedziałek do składu dołączyli nowi „gracze”. Za sprawą Starostwa Powiatowego w Skarżysku-Kamiennej i starosty Artura Berusa nagranie zostanie wydane na płycie. Rozstrzygnięto także konkurs na okładkę płyty, w którym udział wzięli uczniowie „Ekonomika”.

Przestrzegająca przed zażywaniem narkotyków piosenka „Drogą jasną i prostą” wraz z teledyskiem zostanie wydana na płycie. Wszystko dzięki staroście skarżyskiemu Arturowi Berusowi i kierowanej przez niego samorządowej jednostce. Płyta z nagraniem trafi m.in. do komand policji w województwie świętokrzyskim i będzie wykorzystywana podczas działań profilaktycznych. Wcześniej patronat na projektem „Drużyna z Naszego Podwórka” objęli Prezydent Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrad Krönig i Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej mł. insp. Tomasz Jarosz. W policyjne przedsięwzięcie włączyli się skarżyscy muzycy, nauczyciele, ksiądz, dzieci i młodzież.

W poniedziałek został rozstrzygnięty konkurs na okładkę płyty. W szrankach udział wzięli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Skarżysku-Kamiennej. Jury konkursowe składające się z nauczycieli, urzędników starostwa i policjantów wyłoniło laureatów, którzy odebrali dyplomy i upominki. Jednogłośnym zwycięzcą okazał się Igor Synowiec i to jego praca znajdzie się okładce płyty.

I miejsce: Igor Synowiec
II miejsce: Antonina Herman
III miejsce: Kaja Grzybek

Wyróżnienia otrzymali:

Dominika Jankowicz
Anna Zdzymira
Jan Figarski

 


reklama


Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media