fbpx

Polecamy

Zespół Szkół Technicznych na Akropolu! (ZDJĘCIA)

Ateny, miasto Sokratesa i Platona, mimo swej trwającej kilka tysiącleci historii, nigdy nie gościły uczniów Zespołu Szkół Technicznych. Ten ogromny dla stolicy Hellady brak udało się jednak w ostatnim czasie zapełnić.

I tak oto 18 programistów i informatyków z ZST wyruszyło pod Akropol, by zanurzając się w greckiej historii i kulturze myśleć także o przyszłości i rozwoju. A służył temu udział w intensywnym kursie z zakresu budowania witryn internetowych, robotyki i programowania dronów. Te bardzo ciekawe zajęcia prowadzone były przez doświadczonych trenerów, dzięki którym uczniowie mogli podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, doskonaląc jednocześnie kompetencje językowe, gdyż zajęcia kursowe odbywały się w całości w języku angielskim.

Popołudnia i weekend były równie intensywne i interesujące. Mnogość zabytków, miejsc, które koniecznie trzeba było zobaczyć, smaków, których należało spróbować, wprawiały w stan pozytywnego oszołomienia. A kiedy jeszcze można było potem zagrać na boisku, na którym swe pierwsze koszykarskie kroki stawiał Janis Andetokunmbo, wykapać się w Morzu Egejskim, to leżąc pod palmą na rozgrzanej plaży, nie dało się nie pomyśleć - warto być uczniem ZST!

 Dwutygodniowy staż w Atenach zrealizowany został w ramach projektu „Staż zagraniczny - nowe doświadczenia zawodowe”, a sfinansowany ( 586 619, 87 złotych)w ramach programu PO WER.


reklama


ZST

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media