fbpx

Polecamy

Za nami IV Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysku-Kamiennej (DUŻO ZDJĘĆ)

W sobotę, 13 listopada w Hali Sportowej MCSiR w Skarżysku-Kamiennej przy ul. Sienkiewicza 34 odbył się IV Otwarty Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w kat. Low Kick i Kick Light. Organizatorem Turnieju był UKS Relaks Skarżysko-Kamienna oraz Świętokrzyski Okręgowy Związek Kickboxingu.

Skarżysko również miało swoich reprezentantów, wśród nich byli zawodnicy UKS Relaks Skarżysko-Kamienna i Stowarzyszenie Akademia Holistyczna Skarżysko-Kamienna

Do Skarżyska-Kamiennej przyjechali zawodnicy z 34 klubów z całej Polski. W zawodach udział wzięli reprezentanci UKS Relaks Skarżysko-Kamienna i Stowarzyszenia Akademia Holistyczna oraz :

• Złomiarz Team Gdańsk
Zawodniczka UKS Relaks Skarżysko Kinga Wiśniewska dwa razy stawała na najwyższym stopniu podium.  Zajęła pierwsze miejsce w kategorii low-kick/senior+75 oraz w kategorii kategorii kick-light/senior+70.

W kategorii kick-light junior -63 kg pierwsze miejsce zajął Oskar Kusztal  (UKS Relaks). Wiktor Socha (UKS Relaks) zajął trzecie miejsce w kategorii kick-light kadet młodszy-37 kg. W kategorii kick-light kadet starszy-69 kg. Sebastian Wiśniewski (UKS Relaks) był piąty.

W kategorii  low-kick/senior/-75 kg drugie miejsce zajął Karol Mamerski ze Stowarzyszenia Akademia Holistyczna  Skarżysko-Kamienna.