fbpx

Polecamy

Wilk w owczej skórze

Zarzut kradzieży biżuterii wartej blisko 900 złotych usłyszała 30-letnia mieszkanka Skarżyska-Kamiennej. Kobieta na co dzień sprawowała opiekę nad 88-latką i precjoza zabrała z mieszkania seniorki. Kłopoty czekają także męża podejrzanej, który „spieniężył” trefny towar sprzedając go w lombardzie.

Na początku listopada 88-letnia skarżyszczanka zawiadomiła policjantów o kradzieży biżuterii z jej mieszkania. Łupem złodzieja padły trzy srebrne łańcuszki, złota obrączka i złoty pierścionek. Policjanci ustalili, że opiekę nad seniorką od kliku dni sprawowała miejscowa 30-latka. Na niej właśnie śledczy skupili swą uwagę. Kilka dni po zgłoszeniu kryminalni odnaleźli skradziony pierścionek i obrączkę. Złota biżuteria została sprzedana w jednym z lokalnych lombardów. Co ciekawe trefne przedmioty zbył mąż 30-letniej opiekunki.

W środę podejrzewana kobieta została zatrzymana i usłyszała zarzut kradzieży biżuterii. Kłopoty zapewne czekają także jej męża, którego stróże prawa podejrzewają o paserstwo. Policjanci sprawdzać będą, co stało się ze srebrnymi łańcuszkami.

Za kradzież ustawodawca przewidział karę pozbawienia wolności do lat pięciu.


reklama


Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media