fbpx

Polecamy

Kokor CUP Warszawa 2021 zwieńczone wielkim sukcesem SKSW (ZDJĘCIA)

W sobotę 30 października 2021 w hali Sportowej przy ulicy Staffa w Warszawie odbył się kolejny turniej karate KOKORO CUP 2021, który zgromadził około 200 zawodników z 36 klubów z całej Polski oraz zawodników z Węgier.

To prestiżowy turniej karate organizowany przez Bielański Klub Karate Kyokushin skąd wywodzi się wicemistrz świata sensei Maciej Mazur. Turnie rozgrywany był w pełnym przepisach japońskich, czyli z kopnięciami frontalnymi na twarz.

Po oficjalnym otwarciu turnieju rozpoczęły się walki eliminacyjne, ćwierćfinałowe i półfinałowe na trzech matach. Następnie po krótkiej przerwie na lunch odbyły się walki finałowe na macie centralnej na podwyższeniu, które wyłoniły zwycięzców poszczególnych kategorii wiekowych i wagowych.

Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli 9 medali wykonując 100% normy.

To już kolejny raz wszyscy zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki Kyokushin-Karate wracają z zawodów z trofeami. To świadczy o ich wysokim stopniu wyszkolenia. Na uwagę zasługuje fakt, że wielu z nich ma opracowany indywidualny system treningowy, tzw. BPS, który sami realizują po za regularnymi treningami w swoich sekcjach.

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI:
1. Angelika Skorek
2. Aleksandra Domagała
3. Zuzanna Wiśniewska
4. Maja Oleksiak

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI:
1. Wiktoria Sokół
2. Wiktoria Aleksandrowicz
3. Julia Domagała

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI w kategorii kumite:
1. Szymon Zych
2. Aleksandra Sadza

To kolejny wspaniały sukces zawodników naszego klubu. Jestem dumny z moich podopiecznych, którzy nigdy nie zawodzą. W nagrodę Zarząd Klubu funduję im wypoczynek w Parku wodnym w Krakowie, do którego wszyscy zawodnicy klubu pojadą w sobotę 06 listopada.

Wszystkich chętnych chcących dołączyć do najlepszego klubu karate w mieście serdecznie zapraszamy już od lat 5. Zajęcia w naszym klubie odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej oraz w sekcji Skarżysko Kościelne wtorek i czwartek od godziny 16.30, w sekcji Niekłań Wielki we wtorki i czwartki od godziny 17.00 oraz w sekcji Wąchock w środy i piątki od godziny 18.00 NIE ZWLEKAJ DOŁACZ DO NAJLEPSZYCH. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Oliwia Fornal, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN.

Zapraszamy także Panie do uprawiania TAE-BO to najbardziej dynamiczny i efektywny trening (aerobic, fitness, pilates, yoga razem), układamy plany treningowe pod każdej osoby indywidualnie wraz z dietą.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media