fbpx

Polecamy

Posiadali zakazane środki

Czterech mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków trafiło w ręce skarżyskich policjantów w miniony weekend. Dwóch wpadło po wszczętych awanturach domowych, jeden kierował autem, kolejny miał związek z kradzieżą kosmetyków z drogerii. Wszystkim grozić może kara do trzech lat więzienia.

W piątek tuż po południu policjanci skarżyskiej patrolówki zatrzymali miejscowego 30-latka, który wszczął awanturę domową. Miał przy sobie gram prawdopodobnie amfetaminy i pól grama suszu roślinnego zakwalifikowanego wstępnie jako marihuana. Po godzinie 17 funkcjonariusze drogówki skontrolowali w Bliżynie osobowego volkswagena. Za kierownicą auta siedział 27-letni mieszkaniec powiatu szydłowieckiego. Test na zawartość narkotyków dał pozytywny wynik. W organizmie badanego była najprawdopodobniej amfetamina. Przy mężczyźnie mundurowi ujawnili susz roślinny o wadze 1 grama. Dodatkowe pół grama suszu policjanci znaleźli w mieszkaniu 27-latka. Środki wstępnie zakwalifikowano jako marihuana, a ich posiadacz w przeszłości karany był za jazdę w stanie nietrzeźwości.


reklama


W sobotnie popołudnie skarżyscy dzielnicowi zatrzymali 18-letniego skarżyszczanina podejrzewanego o kradzież perfum wartych 1500 złotych z miejscowej drogerii. Młodzieniec posiadał przy sobie dwa gramy sypkiej substancji określonej wstępnie jako amfetamina.

Ponad trzy gramy amfetaminy posiadał przy sobie 27-letni sprawca awantury domowej i zakłócenia ciszy nocnej. Awanturnik wpadł w ręce stróżów prawa w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Za posiadanie zakazanych środków wszystkim czterem mężczyznom grozić może nawet trzyletni pobyt w więzieniu.

Oprac. JG

Źródło: KPP w Skarżysku-Kamiennej

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media