fbpx

Polecamy

Kolejne pokoleniowe spotkanie na spacerze

Kolejne pokoleniowe spotkanie na spacerze Kolejne pokoleniowe spotkanie na spacerze

W czwartkowe południe (7 października) grupa około sześćdziesięciu osób wzięła udział w projekcie „Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” organizowanym przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego.

Czwartkowy spacer, kolejny już w ramach projektu, odbył się w Skarżysku-Kamiennej wokół Zalewu Rejów. Uczestnicy spotkali się jednak najpierw przy wspólnym ognisku na terenie Ruin Wielkiego Pieca.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Powiatu Skarżyskiego: wicestarosta Anna Leżańska oraz członkowie zarządu powiatu Katarzyna Bilska i Adam Ciok.

W rozmowie przy poczęstunku podkreślano, jak istotna jest międzypokoleniowa integracja lokalnej społeczności, której tego rodzaju spotkania służą. Urokliwy krajobraz sprzyjał także wspólnym fotografiom, ognisko zaś zachęcało do śpiewu.

„Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego. Miejsce na ognisko udostępniło i przygotowało Muzeum im. Orła Białego.

Organizatorki wydarzenia Monika Pogodzińska i Paulina Pałka dziękują uczestnikom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji i wsparli wydarzenie.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media