fbpx

Polecamy

Integracyjnego Rajdu Rowerowego w ZPE-W (ZDJĘCIA)

Po raz 14 uczestnicy Integracyjnego Rajdu Rowerowego wyruszyli na trasę. Organizatorem był Zespół Placówek Edukacyjno Wychowawczych w Skarżysku - Kamiennej. Patronat honorowy nad impreza objął objął tym roku Starosta Skarżyski Artur Berus. Lubiana w środowisku osób niepelnosprawnych impreza skupiła w tym roku ponad 40 uczestników.

O 9 rano wszyscy przybyli pod budynek ZPEW skąd po krótkim powitaniu pojechali na trasę. Droga naszego rajdu tradycyjnie prowadziła przez Rejów do Hali Sportowo -Rehabilitacyjnej w Suchedniowie, gdzie na uczestników czekał słodki poczęstunek i gorące napoje sponsorowane przez Cukiernie Lazur i Pizze Na Hali w Suchedniowie. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwała policja, która pilotowała przejazd ulicami.

Zakończenie odbyło się na terenie placówki, gdzie wręczone zostały uczestnikom piękne okolicznościowe medale wykonane w szkolnej pracowni ceramicznej, dyplomy i upominki ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Suchedniowie. W rajdzie udział wzięli: Warsztaty Terapii Zajęciowej ul. Równoległa, Zespół Pacówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych, Specjalnych Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 oraz gospodarze - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych.

Pogoda dopisała, uśmiechy na twarzach uczestników również. Wszyscy zadowoleni nie mogą się już doczekać kolejnego rajdu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media