fbpx

Polecamy

Projekt edukacyjny I LO "Świętokrzyskie dla Młodych" (ZDJĘCIA)

Projekt edukacyjny I LO w ramach REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO otwartego konkursu ofert pn. „Świętokrzyskie dla młodych” na wsparcie realizacji zadań publicznych Województwa Świętokrzyskiego o charakterze edukacyjnym i wychowawczym, wzmacniających postawy społeczne i obywatelskie młodzieży z regionu świętokrzyskiego w 2021 roku zakończony sukcesem!

"Trzeba mi nowych skrzydeł, nowych dróg potrzeba" - to projekt edukacyjny, w którym wzięło udział 30 uczniów zaangażowanych w życie społeczno-kulturalne szkoły. Mogli oni poznać uroki i walory zabytków województwa świętokrzyskiego, wzbogacić swoją wiedzę z zakresu historii, kultury, przyrody, szkolić się pod okiem trenera personalnego w zakresie umiejętności współpracy w środowisku rówieśniczym, kształtować postawy patriotyczne i obywatelskie, poznać najnowsze trendy w zakresie architektury upamiętnienia, spacerować po Górach Świętokrzyskich, bawić się i wypoczywać.

Bezpłatny trzydniowy wyjazd i szkolenie dla uczniów były możliwe dzięki sfinansowaniu projektu przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Powiat Skarżyski i Stowarzyszenie Erbel - Szkoła Przyszłości.


reklama


I LO

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media