fbpx

Polecamy

Kradzież metalowych kształtowników

Nawet pięć lat za kratkami spędzić mogą dwaj mieszkańcy Suchedniowa. 23-latek i 29-latek podejrzani są o kradzież metalowych elementów konstrukcyjnych z posesji na terenie Suchedniowa. W ręce policjantów wpadli w niedzielny poranek. Niebawem ze swojego zachowania tłumaczyć się będą przed sądem.

W minioną sobotę skarżyscy stróże prawa przyjęli zgłoszenie od mieszkańca Suchedniowa o kradzieży metalowych elementów konstrukcyjnych z terenu nieogrodzonej posesji. Ważące blisko 2 tony kształtowniki warte były 11 500 złotych i mogły zostać skradzione w okresie ostatnich dwóch tygodni. W niedzielę policjanci zatrzymali 23-latka i 29-latka, którzy podejrzewani byli o związek ze sprawą. Karani już wcześniej mieszkańcy Suchedniowa trafili za kratki. W poniedziałek obaj usłyszeli zarzut jednej kradzieży metalowych elementów wartych 1600 złotych.


reklama


Śledczy zaznaczają, że sprawa jest rozwojowa i będą badać udział obu podejrzanych w kradzieży pozostałego mienia. Mężczyznom grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media