fbpx

Polecamy

SKSW ZABOREK-TEAM po raz kolejny odnosi wielki sukces. Tym razem w Limanowej i Sieradzu (ZDJĘCIA)

16 MEDALI INDYWIDUALNYCH I 3 MIEJSCE DRUŻYNOWO PRZYWOŻĄ ZAWODNICY SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” Z MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU KARATE Z SIERADZA I GOÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU KARATE W LIMANOWEJ

W sobotę 02 października 2021 odbywały się równolegle dwa turnieje karate. Ogólnopolski Turniej karate w Limanowej, który zgromadził 288 zawodników z 29 klubów z Polski i Międzynarodowy Turniej Karate w Sieradzu na który przyjechało około 200 zawodników z całej Polski, a także zawodnicy z Danii, Holandii, Malty, Czech.

SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team na Ogólnopolskim Turnieju Karate w Limanowej reprezentowali debiutanci w liczbie 5 osób, którzy zdobyli 5 medali:

Złote medale zdobyli:
- Jessica Skorek
- Nikola Kurcbart
- Jakub Malik
- Angelika Skorek

Brązowe medale zdobyli:
- Julia Aleksandrowicz

Jako sędzia klub reprezentował senpai Jacek Pastuszko 1 KYU. Opiekunem grupy był Piotr Skorek

Bardziej doświadczeni zawodnicy pod okiem sensei Zbigniewa Zaborskiego i Jacka Domagały udali się na Międzynarodowy Turniej Karate do Sieradza. Tu także pokazali się jako wspaniali zawodnicy zdobywając wszyscy medale i zajmując 3 miejsce drużynowo, ulegając znacznie liczniejszym ekipom z Inowrocławia i z Siechnickiego Klubu Karate.

Nie do pokonania był najlepszy zawodnik klubu Albert Malik odprawiając swoich przeciwników z „kwitkiem”, zdobywając złoto w dwóch kategoriach kata i kumite.

Złote medale w Sieradzu zdobyli:
- Albert Malik w kumite i w kata
- Julia Domagała
- Zuzanna Wiśniewska

Srebrne medale zdobyli
- Jakub Adamski w kata
- Aleksandra Domagała
- Wiktoria Aleksandrowicz

Brązowe medale zdobyli:
- Wiktoria Sokół
- Aleksandra Sadza
- Krystian Żmijewski

DRUŻYNOWO
1. Klub Karate Inowrocław
2. Siechnicki Klub Karate Kyokushin Wrocław
3. Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-karate”

To ogromny sukces zawodników naszego klubu wykonali bowiem 100 procent normy. 

Jestem dumny z całej mojej ekipy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Wywalczyli kolejny worek medali indywidualnych i trzecie miejsce drużynowo przegrywając jedynie z ekipami, które wystawiły ekipy znacznie liczniejsze niż nasza. Pozostawiliśmy za sobą bardzo mocne ekipy. Jeździmy daleko na zawody, ale wybieramy najmocniejsze turnieje by zdobywać ogromne doświadczenie i uczyć się od najlepszych, dlatego debiutanci pojechali na Ogólnopolski Turniej Karate do Limanowej, a bardziej doświadczeni na Międzynarodowy Turniej do Sieradza dodaje sensei Zbyszek Zaborski

Przed nami kolejne wyzwanie już 09 października stoczymy mocne pojedynki na kolejnym Międzynarodowym Turnieju Karate w naszym mieście. Nasz klub po raz siódmy organizuje turniej Skarżysko-kamienna CUP o Puchar Prezydenta Miasta. Będziemy gospodarzami turnieju. Szanowni mieszkańcy miasta i okolic trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden inny sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc miastu wspaniałą reklamę i promocję regionu konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy wierzą w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

WSZYSTKICH CHĘTNYCH ZAPRASZAMY DO KLUBU MISTRZÓW JUŻ OD LAT 5 DO 105 BEZ WZGLĘDU NA FAKT CZY DO TEJ PORY GDZIEŚ TRENOWALI CZY NIE. MY DOPROWADZIMY KAŻDEGO DO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO.

Zajęcia w naszym klubie odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej. NIE ZWLEKAJ DOŁACZ DO NAJLEPSZYCH. Zapisy trwają cały rok.
Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, senpai Oliwia Fornal, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN.

Zapraszamy także Panie do uprawiania TAE-BO to najbardziej dynamiczny i efektywny trening (aerobic, fitness, pilates, yoga razem), czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate, układamy plany treningowe pod każdego wraz z dietą, które jak widać nasze propozycje mają wymierne efekty. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media