fbpx

Polecamy

Przy placu zabaw wpadli dwaj poszukiwani

Dwóch poszukiwanych mężczyzn zatrzymali wczoraj skarżyscy policjanci. Pierwszy wpadł 47-latek, który niewłaściwie zachowywał się w pobliżu placu zabaw. Był poszukiwany na podstawie listu gończego i spędzi za kratkami siedem miesięcy za oszustwo. 41-latek pożegnał się z wolnością na cztery miesiące za niezapłacone alimenty.

We wtorkowe popołudnie dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie dotyczące niewłaściwego zachowania 4 mężczyzn na ulicy Podjazdowej. Panowie mieli spożywać alkohol w rejonie placu zabaw. We wskazanym rejonie stróże prawa zastali miejscowego 47-latka. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd listem gończym. Nie stawił się w zakładzie karnym, gdzie miał odbyć karę 7 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwo.


reklama


W podobny sposób w ręce mundurowych trafił poszukiwany 41-latek. Na ulicy Spółdzielczej został wylegitymowany przez funkcjonariuszy patrolówki. Szybko wyszło na jaw, że mężczyzna najbliższe 4 miesiące spędzi za kratkami za niezapłacone alimenty.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media