fbpx

Polecamy

Nowa szkoła językowa już działa. Uczyć się w niej mogą dzieci od 3. miesiąca życia

Nowa szkoła językowa już działa. Uczyć się w niej mogą dzieci od 3. miesiąca życia Nowa szkoła językowa już działa. Uczyć się w niej mogą dzieci od 3. miesiąca życia

We wrześniu bieżącego roku na mapie Skarżyska-Kamiennej pojawiła się nowa szkoła językowa. Mowa tu o szkole języka angielskiego Helen Doron. Nowo otwarta placówka mieści się na ulicy Rejowskiej 47. Jest zlokalizowana w świeżo wyremontowanym lokalu, który dysponuje dużymi, widnymi i przestronnymi salami oraz poczekalnią dla rodziców. Pierwsi uczniowie szkoły już w tym tygodniu rozpoczęli zajęcia nauki języka angielskiego.

21 września szkoła świętowała początek swojej działalności. Na uroczyste otwarcie, połączone z przecinaniem wstęgi licznie przybyli zaproszeni goście: Milena Kumor, dyrektor regionalny Helen Doron w województwie świętokrzyskim, Joanna Cesarz-Krzystanek, dyrektor regionalny HD Polska południowa, właściciele szkół Helen Doron w województwie świętokrzyskim oraz sympatycy i uczniowie nowej szkoły.

Na zaproszonych gości czekał smaczny poczęstunek, a przede wszystkim szampan i pyszny tort.

Podczas uroczystego otwarcia szkoły Marta Wolska-Tuz, dyrektor Helen Doron w Skarżysku-Kamiennej, nie tylko powitała zgromadzonych gości ale także powiedziała kilka słów na temat metody nauki języka angielskiego wykorzystywanej w sieci  szkół językowych Helen Doron.

Dyrektor  wspomniała o atutach metody i o jej bogatej, ponad trzydziestoletniej tradycji, która ma być gwarancją jej skuteczności.

Podkreśliła także, że Helen Doron jest jedyną szkołą językową, która uczy dzieci już od 3. miesiąca życia, co pozwala na opanowanie języka angielskiego na tym samym poziomie, co języka ojczystego. Wspomniała także o innowacjach, które HD od lat wprowadza na rynek edukacyjny.

Szkoły Helen Doron wykorzystują bowiem szereg multimedialnych narzędzi (aplikacje, platformy, kanały na YouTube), dzięki którym dziecko ma codzienny kontakt z językiem.

Zdaniem  Marty Wolskiej-Tuz absolutnym hitem jest posiadanie przez szkoły HD własnego radia internetowego dla młodzieży, która może nie tylko słuchać audycji, ale także je współtworzyć, oczywiście wyłącznie w języku angielskim.

Dyrektor  wielokrotnie powtarzała, że w misji szkół Helen Doron najważniejszy jest fakt, iż dziecko jest tu na pierwszym miejscu. Traktowane jest podmiotowo, uczy się przez zabawę, uczestniczy w interesujących i pobudzających zmysły zajęciach, które pozwalają rozwinąć drzemiący w dziecku potencjał. Sposoby nauczania wykorzystywane przez Helen Doron mają sprawiać, że nauka jest prosta i spełnia najwyższe standardy akademickie, a jednocześnie staje się dla dziecka niezapomniana przygodą i pozwala na codzienne zanurzanie się w języku angielskim.

-Szkoła ma bardzo szeroką ofertę edukacyjną w zakresie nauki języka angielskiego i w związku z tym zaprasza  do siebie dzieci i młodzież w przedziale wiekowym od 3. miesiąca do 19. roku życia. Liczymy, że nowa placówka na długo zagości w Skarżysku, wzbogacając ofertę edukacyjną  miasta w zakresie nauki języków obcych – mówi dyrektor.

 

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media