fbpx

Polecamy

Nowa hurtownia Protor-Merkury rozpoczęła działalność. Pierwszego dnia klienci mogli liczyć na wiele atrakcji

Nowa hurtownia Protor-Merkury rozpoczęła działalność. Pierwszego dnia klienci mogli liczyć na wiele atrakcji Nowa hurtownia Protor-Merkury rozpoczęła działalność. Pierwszego dnia klienci mogli liczyć na wiele atrakcji

We wtorek (21 września) w Skarżysku-Kamiennej przy ulicy Konarskiego 68 funkcjonowanie rozpoczęła hurtownia Protor-Merkury. To nowy oddział rodzinnej firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku.

Oferta towarowa i usługowa firmy "PROTOR-MERKURY" to obecnie 11 000 pozycji asortymentowych uznanych i sprawdzonych producentów polskich i zagranicznych, w szczególności:

  • Systemy instalacyjne
  • OZE
  • Technika grzewcza
  • Kanalizacja
  • Wyposażenie łazienek i kuchni

Oferta skierowana jest przede wszystkim do firm instalacyjnych i budowlanych. Współpraca z Protor-Merkury ma gwarantować przede wszystkim szybki dostęp do potrzebnych towarów towarów dzięki sprawnej logistyce z magazynu głównego i sześciu magazynów zlokalizowanych na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego.

Klienci mogą także liczyć na doradztwo techniczne, kompletację urządzeń i specjalistyczne szkolenia produktowe.

Ptoro-Merkury współpracuje także z biurami projektowymi, architektami, deweloperami, urzędami, spółdzielniami i wspólnotami mieszkaniowymi.

We wtorek w Skarżysku-Kamiennej Ci, którzy wzięli udział w uroczystym otwarciu nowej hurtowni mogli liczyć na szereg atrakcji, m.in. darmowe szkolenia, prezentację pomp ciepła, zorganizowano też konkurs z atrakcyjnymi nagrodami (telewizor, ekspres ciśnieniowy, smartfon).

-To pierwsza jednostka firmy sieciowej (Protor jest członkiem sieci Instal-Konsorcjum) w Skarżysku-Kamiennej. Zostaliśmy bardzo miło i ciepło przyjęci przez Instalatorów z tego miasta oraz okolic. Klienci cenią nas za doświadczenie, profesjonalizm i szeroką gamę produktów od 96 dostawców w atrakcyjnych cenach. Głównym odbiorcą firmy są lokalni Instalatorzy, dla których przygotowane są liczne szkolenia, promocje i programy lojalnościowe. Klienci detaliczni natomiast dzięki nam będą mogli – oprócz zakupów – uzyskać dostęp do usług montażu doświadczonych Instalatorów – mówi prezes zarządu Sławomir Galas.

Do dyspozycji klientów dostępne są dwie strony internetowe – sklep Protor  oraz outlet instalacyjny. 

- Jesteśmy pewni, że wnosimy do tego miejsca nową jakość sprzedaży fachowego handlu hurtowego, co w połączeniu z naszym 33-letnim doświadczeniem i kompetencjami przyniesie naszym Klientom wymierne korzyści we współpracy – dodaje prezes.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media