fbpx

Polecamy

Trwają działania „Kaskadowy Pomiar Prędkości” (zdjęcia)

Policjanci skarżyskiej drogówki prowadzą dziś działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. Wspólna inicjatywa z mundurowymi z sąsiednich powiatów prowadzona jest w ramach trwającej w całej Europie akcji ROADPOL Safety Days (Dni Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego). Stróże prawa informują kierowców o właściwej postawie na drodze i wręczają ulotki profilaktyczne.

Roadpol Safety Days to przedsięwzięcie Policji ruchu drogowego państw będących członkami ROADPOL oraz innych podmiotów z obszaru bezpieczeństwa ruchu drogowego, ukierunkowane na dążenie do założeń zgodnych z WIZJĄ ZERO - zero ofiar śmiertelnych w wypadkach drogowych. Akcja przewiduje działania i wydarzenia podnoszące świadomość zagrożeń, jakie mogą napotkać użytkownicy dróg oraz promujące bezpieczne zachowania i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Funkcjonariusze skarżyskiej drogówki wspólnie z kolegami z sąsiednich powiatów w ramach ww. akcji prowadzą działania „Kaskadowy pomiar prędkości”. W czasie służby zwracają szczególną uwagę na przekraczanie przez kierowców dozwolonej prędkości. Informują także uczestników ruchu drogowego o aktualnych przepisach i wręczają ulotki profilaktyczne.


reklama


JG / KPP

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media