fbpx

Polecamy

Po kłótni z dziewczyną urwał lusterka w pięciu samochodach

Pięć lat za kratkami grozi 18-letniemu wandalowi zatrzymanemu w piątkowy wieczór. Nietrzeźwy młodzian poprzez urwanie lusterek uszkodził pięć aut. Zaraz po tym trafił w ręce skarżyskich mundurowych. W niedzielę usłyszał zarzuty i został objęty policyjnym dozorem.

W piątek po godzinie 20 dyżurny skarżyskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że na ulicy Legionów awanturuje się grupa osób. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. W międzyczasie do stróżów prawa dotarł sygnał, że w tym samym rejonie młody mężczyzna kopie w stojące na parkingu samochody. W toku podjętych działań funkcjonariusze zatrzymali 18-latka ze Skarżyska. Okazało się, że urwał lusterka w pięciu autach, powodując straty przekraczające 4000 złotych. W momencie zatrzymania sprawca był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. Trafił do celi policyjnego aresztu.


reklama


W niedzielę nienotowany dotąd mężczyzna usłyszał zarzuty i stanął przed obliczem prokuratora. Tłumaczył, że pokłócił się z dziewczyną i wyładował emocje na stojących pojazdach. Został objęty policyjnym dozorem. Teraz za swą bezmyślność będzie musiał słono zapłacić. Oprócz obowiązku naprawienia szkody grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media