fbpx

Polecamy

Sukces prezydenta Konrada Kröniga w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym

- Od początku miałem rację i zawsze kierowałem się tym, aby w naszym mieście było jak najlepiej. Czuję się urażony insynuacjami niektórych radnych Prawa i Sprawiedliwości, którzy - nazwijmy rzeczy po imieniu - próbowali zrobić ze mnie złodzieja. Jeżeli są prawdziwymi mężczyznami, powinni przeprosić – komentuje sprawę prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig.

Sprawa dotyczy klasyfikacji budżetowej wydatków związanych z odkupem udziałów od inwestora, od którego spółka „Miejskie Inwestycje” pozyskała pieniądze na wyczekiwane przez mieszkańców inwestycje (przebudowa pływalni miejskiej oraz modernizacja stadionu KS GRANAT). Po zaskarżeniu przez miasto decyzji Regionalnej Izby Obrachunkowej, Wojewódzki Sąd Administracyjny w dniu 9 września 2021 roku uznał argumentację prezydenta Konrada Kröniga co do klasyfikacji budżetowej.

- Cieszę się, że Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzję RIO, która nie uniemożliwiłaby, ale znacząco utrudniłaby realizację planowanych inwestycji. Zapewniam, że prace nad ich przygotowaniem bezustannie trwają – dodaje prezydent.

Spotted Media


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media