fbpx

Polecamy

Tragedia na Mesko. Zginęła mieszkanka powiatu skarżyskiego!

W środę, 8 września po 6 nad ranem na Zakładach Metalowych Mesko w Skarżysku-Kamiennej doszło do tragicznego zdarzenia, w którym to zginęła 41-letnia kobieta. Mieszkanka powiatu skarżyskiego.

Jak nie oficjalnie udało Nam się dowiedzieć, przyczyną śmierci był wybuch na jednym z wydziałów zakładu.

- W środowy poranek, do stanowiska kierowania dotarła informacja o wypadku na terenie zakładu "Mesko". Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby medyczne, a także policjanci. Zgromadzony na obecnym etapie materiał dowodowy wskazuje na to, iż doszło do eksplozji. W jej wyniku śmierć poniosła 41-latka, mieszkanka powiatu skarżyskiego – powiedział nam stwierdził st.asp. Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji.


reklama


Jak informują Nas anonimowo pracownicy ZM Mesko "Do wybuchu w Skarżyskich zakładach doszło na tym samym wydziale na którym zginęła kobieta na wiosnę."

W kwietniu doszło do eksplozji w budynku, gdzie wytwarzane były ładunki wybuchowe. Ciężko ranna została 48-letnia kobieta. W wyniku poniesionych obrażeń zmarła 17 czerwca.

Spotted Media

1 komentarz

  • Poldek
    Poldek środa, 08 wrzesień 2021 19:53 Link do komentarza

    Ile osób musi zginąć żeby wreszcie nie kupować kontroli BHP. Pieniądze ważniejsze niż ludzkie życie, żenada. Ciekawe czy ktoś za to odpowie?

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media