fbpx

Polecamy

"Rodzinne zabawy sportowe" - piknik rodzinny w Lipowym Polu Plebańskim

Kolejna bardzo udana i ciesząca się dużym zainteresowaniem impreza odbyła się w dniu 25 lipca 2021 r. na placu zabaw w Lipowym Polu Plebańskim.

Organizatorem pikniku było Stowarzyszenie ,, Lipowa Polana” w Lipowym Polu Plebańskim w ramach realizacji projektu ,, Rodzinne zabawy sportowe” współfinansowanym z budżetu gminy. Impreza odbyła się pod patronatem Wójta Gminy Skarżysko Kościelne Jacka Bryzika.

Wśród gości pikniku byli: Wójt Gminy Jacek Bryzik, prezes MPWiK Łukasz Żuchowski, wójt Gminy Mirów Artur Siwiorek, radne Gminy Marzena Piętak i Edyta Niziołek oraz sołtys Lipowego Pola Plebańskiego Stanisław Niziołek.
Przez całe popołudnie doskonale bawiły się całe rodziny.

Nasza impreza to specjalnie przygotowany program, gwarantujący „zdrową” rywalizację w myśl zasady fair play, wielkie emocje i dużo dobrej zabawy przy muzyce.

Dzieci chętnie brały udział w konkursach i zabawach z nagrodami, pod opieką animatorów. Mogły bezpłatnie korzystać z urządzeń tj. dmuchana zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, bilard nożny, które zapewniła Kraina Szczęścia.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z alpakami, każdy mógł poczuć przyjazną naturę tych zwierząt i ich cudownie miękką sierść. MPWiK zapewniło stoisko, na którym można było spróbować wody z saturatora z sokiem, a dla najmłodszych Doktor H2O przygotował konkursy z nagrodami, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

W części artystycznej wystąpił dziecięcy zespół ludowy ,,Radosne Nutki” z gminy Mirów, nagrodzone dużymi brawami oraz zespół muzyczny REVERS.

Podczas imprezy można było podziwiać prace malarskie Bogusława Jelonka, który ze swojej kolekcji przeznaczył 3 obrazy na licytację. Dochód z licytacji został przeznaczony na cele statutowe Stowarzyszenia.

Uczestnicy mogli spróbować domowych ciast i pysznego bigosu (bezpłatnie), oraz korzystać ze stoisk handlowych.

Na zakończenie imprezy zespół KOLIBEER bawił uczestników do późnych godzin wieczornych.

Całość prowadziła Anna Kucper, nagłośnienie Jacek Niziołek.

Mnóstwo atrakcji, doskonała pogoda, bardzo liczna publiczność sprawiła rodzinną atmosferę.

Podczas pikniku wójt Gminy Jacek Bryzik oraz prezes MPWiK Łukasz Żuchowski oficjalnie przekazali do użytku zamontowaną ściankę wspinaczkową TRZY KORONY, którą Stowarzyszenie zakupiło z darowizny otrzymanej od MPWiK w Skarżysku – Kamiennej, Stowarzyszenie ,,Lipowa Polana” składa gorące podziękowania wszystkim, którzy wspierali i pomagali zrealizować nasz cel (finansowo, rzeczowo i pracą fizyczną).

Podziękowania dla:
- Wójt Gminy Skarżysko Kościelne Jacek Bryzik
- Prezes MPWiK Skarżysko Kamienna Łukasz Żuchowski
- Wójt Gminy Mirów Artur Siwiorek wraz zespołem ,,Radosne Nutki”
- Danuta Banaczek Hotel „Promień”
- Piotr Stopiński Firma „TRANSBET”
- Rafał Kruk firma CROW-BET
- Marek i Piotr Sokołowscy Firma „Comes”
- Rafał Blajerski
- Firma „Batmar”
- Jacek Niziołek wraz z zespołem „Kolibeer”
- wszystkich, którzy pomagali przy organizacji pikniku Stowarzyszenie "Lipowa Polana"


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media