fbpx

Polecamy

Dzień ze Sportem! Zapraszamy na YOGE już 24 lipca!

Zapraszamy wszystkich zmęczonych miesiącami przymusowej izolacji oraz każdego kto ma ochotę poćwiczyć na świeżym powietrzu. Masz stresującą pracę lub żyjesz w ciągłym biegu? Zwolnij przynajmniej na chwilę i pozwól zrelaksować się zarówno swojemu ciału, jak i umysłowi podczas zajęć yogi, na które zapraszamy. Joga to zdecydowanie jedna z najbardziej relaksujących i bezpiecznych form aktywności fizycznej, wywodząca się z filozofii indyjskiej. Określa się ją mianem jednego z najstarszych systemów, czy też technik samodoskonalenia się.

Ideą projektu jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego trybu życia, spędzania czasu w plenerze. To szansa na ruch i kontakt z naturą dla mieszkańców naszego miasta oraz integrację międzypokoleniową.

Stowarzyszenie Aktywne Skarżysko wraz ze swoimi Partnerami Wydarzenia pragnie zmienić ten stan rzeczy przy okazji otwierając się na wszystkie grupy wiekowe mieszkańców. Mamy świadomość jak duży wpływ na samopoczucie ma aktywność fizyczna i co najważniejsze możliwość wspólnego nieodpłatnego treningu zwłaszcza w momencie kiedy ostatnie kilka miesięcy wszyscy byliśmy zmuszeni zrezygnować z wielu aktywności na rzecz życia w przymusowej izolacji.


reklama


"Dzień ze sportem!" skierowany jest do osób w każdym wieku, od 5 do 105 lat!"

Uczestnicy zobowiązani są jedynie ubrać wygodny strój sportowy, matę do ćwiczeń i dobry humor!

Najbliższe wydarzenie odbędzie się 24 lipca o godzinie 17.00 na Promenadzie Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. W razie niekorzystnych warunków pogodowych wydarzenie odbędzie się na Lodowisku Miejskim.

Trening Yogi z elementami fitness poprowadzi Monika Rot.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media