fbpx

Polecamy

Planujesz wypoczynek? Weryfikuj i sprawdzaj!

Lato i piękna pogoda sprzyja wakacyjnemu wypoczynkowi. Wielu letników korzysta z planowego dużo wcześniej urlopu. Jednak są i tacy, którzy z różnych względów wybierają się na wakacje spontanicznie i bez uprzednich przygotowań. Ot tak, po prostu. Szukamy miejsca, płacimy zaliczkę, pakujemy walizki i witaj przygodo! Warto jednak pamiętać, aby zweryfikować, czy upatrzone miejsce nad morzem, jeziorem i w górach istnieje naprawdę.

We wtorek skarżyscy policjanci przyjęli zawiadomienie od 43-letniej mieszkanki gminy Bliżyn. Kobieta znalazła na jednym z portali ogłoszeniowych ofertę wynajmu apartamentu w nadmorskim kurorcie. Jako zaliczkę za wypoczynek przelała na wskazane konto 450 złotych. Szybko wyszło na jaw, że została oszukana. Ogłoszenie z sieci zniknęło i kontakt z rzekomym właścicielem lokalu urwał się.

Planując wypoczynek warto zawsze zweryfikować w różnych internetowych źródłach, czy oferowane miejsce istnieje naprawdę. Najlepiej na popularnych i sprawdzonych stronach. Warto odnaleźć i przeczytać opinie na temat oferowanego obiektu. Wszystko po to, aby uchronić ciężko zarobione pieniądze i odpoczywać bez żadnych smutków i zmartwień. Czas biegnie szybko, a kolejny urlop dopiero za rok.


reklama


Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku - Kamiennej

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media