fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

Udane wakacje z Akademią Kyokushin "rozwijamy ciało i ducha" (ZDJĘCIA)

Wakacje z Akademią Karate Kyokushin to część projektu "Akademia Kyokushin - rozwijamy ciało i ducha", który odejmował bezpłatne zajęcia karate dla dzieci i młodzieży w Suchedniowie i Wielkiej Wsi, kurs samoobrony dla kobiet oraz półkolonie.

Przez pierwsze dwa tygodnie lipca grupa licząca 30 osób wspólnie trenowała, jeździła na rożnego rodzaju wycieczki m.in. do Centrum Nauki Leonadra Da Vinci, Centrum Rozwoju Kreatywnego oraz Turystyki Konnej, Pałacyku Henryka Sienkiewicza, Opactwa Cystersów w Wąchocku, korzystała z toru rolkowego w Skarżysku oraz basenu w Strawczynie i Starachowicach. Spędzony aktywnie czas na pewno pozostanie w pamięci uczestników i miejmy nadzieje zachęci do uprawiania aktywności ruchowej na co dzień.

Jestem zadowolony z przebiegu półkolonii, wszystko wyszło tak jak zaplanowaliśmy, nasi opiekunowie bacznie czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych, uczestnicy byli mocno zaangażowani w projekt. Mamy w planach wpisać owe wydarzenie, jako cyklicznie odbywające się w naszym klubie - mówi organizator Piotr Szlęzak.

Półkolonie były współfinansowane ze środków LGD "Wokół Łysej Góry"


reklama


Projekt i wykonanie Spotted: Media