fbpx

Polecamy

Drużyna A.D. Chem Dziki wygrała XXIV WTPN Dolna Kamienna 2021 (DUŻO ZDJĘĆ)

W niedzielę na „Orliku” przy SP nr 8 w Dolnej Kamiennej rozegrano finały XXIV Wakacyjnego Turnieju Piłkarski o Mistrzostwo Skarżyska. Zwycięzcą w kategorii juniorów została drużyna FC Lipówka, a w kategorii seniorów drugi raz z rzędu zwyciężyła drużyna A.D. Chem Dziki. Turniej był organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Dolna Kamienna przy współudziale radnych Marka Gąski i Adama Cioka.

Na drugim miejscu wśród juniorów znalazła się drużyna AC Oczko Kościelne. Drugie miejsce w kategorii seniorów zajęła drużyna Skarnews, natomiast na trzecim miejscu uplasował się zespół Dziki.

Wśród seniorów najlepszym strzelcem okazał się Patryk Zygmunt (Bliżyn) – 29 bramki. Nagrodę dla najlepszego bramkarza w kategorii seniorów otrzymał Kamil Karpeta (Skarnews), a nagroda dla najlepszego zawodnika powędrowała do Przemysława Wicika (A.D. Chem Dziki)

Nagrody dla zwycięskich drużyn oraz wyróżnionych zawodników wręczyli przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Dolna Kamienna: Adam Ciok, Marek Gąska, Katarzyna Borek, Maciej Gąska i Rafał Lisowski.

Na zawodników oraz przybyłych kibiców czekał poczęstunek – kiełbaski z grilla oraz lody. Zorganizowano również konkurs na tzw. „wkrętki” z rzutu rożnego (zwyciężył Daniel Gładyś), rzuty do kosza (Jacek Safian) oraz strzał z połowy (zwyciężył Mikołaj Piórkowski)

Juniorzy
FC Lipówka : AC Oczko 6:4(2:3)
Ostrowski 4, Safian, Garbacz - Gluza, Fuk,Sykulski,Gładyś
sędzia : M. Gąska, A. Ciok

Senior III Miejsce
Bli-Sko - Dziki 0 : 0 rzuty karne 3:5
sędzia : Ł.Kądziela, R.Sokołowski

Senior FINAŁ
Skarnews : A.D.Chem-Dziki 1:4(1:1)
Bińkowski-Brzozowski 2, Imiela, Skrocki
ż.k. Wikło
sędzia : R.Sokołowski, Ł. Kądziela

A.D.Chem-Dziki zagrała w składzie:
1.Hubert Sochacki
2.Kamil Ślęzak
3.Jakub Lisowski
4. Dawid Skrocki
5. Andrzej Gadecki
6.Maciej Kwaśniewski
7.Adam Imiela
8.Przemek Wicik
9.Kamil Rut
10.Dawid Brzozowski

Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale nagrody oraz nagrody które wręczali radni Marek Gąska i Adam Ciok, oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Kultury Fizycznej "Dolna Kamienna"

Rywalizacji sportowej towarzyszył piknik rodzinny, w którym organizatorzy przygotowali dla wszystkich różne atrakcje min. konkurs rzutów do kosza, konkurs strzałów do bramki. Dla wszystkich przygotowano grilla, była też wata cukrowa i lody. Wszystkie atrakcje były bezpłatne.

Patronat medialny nad XXIV Wakacyjnym Turniejem Piłkarskim o Mistrzostwo Skarżyska sprawował portal SpottedSkarzysko.pl.

Projekt został dofinansowany ze środków publicznych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Gminy Skarżysko-Kamienna w 2021r.

Zadanie dofinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Skarżyskiego w 2021 roku w zakresie sportu

Zadanie dofinansowane w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Urzędu Marszałkowskiego w 2021 roku w zakresie sportu.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media