fbpx

Polecamy

Kolizja samochodu osobowego i skutera w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1-go Maja

29 czerwca 2021r. o godzinie 18:43 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach wpłynęło do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku- Kamiennej zgłoszenie o kolizji drogowej samochodu osobowego i skutera w Skarżysku-Kamiennej przy ul. 1-go Maja.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępów z JRG Skarżysko-Kamienna stwierdzono kolizję samochodu osobowego marki Opel Agila i skutera Yamaha. Kierujący samochodem osobowym nie odniósł obrażeń, natomiast kierujący skuterem wymagał pomocy medycznej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i na udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej kierującemu skuterem Yamaha. Równocześnie z działaniami medycznymi strażacy odłączyli akumulator w uszkodzonym samochodzie osobowym Agila oraz zakręcili w nim instalację LPG.

Wyciekłe płyny eksploatacyjne zostały zneutralizowane za pomocą sorbentu Compact. Kierujący skuterem został przekazany przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po przeprowadzeniu czynności dochodzeniowych przez Policję w celu udrożnienia ruchu drogowego uszkodzony samochód osobowy oraz skuter zostały zepchnięte na pobocze.


reklama


Opracowanie: mł. bryg. Marcin Kuźdub – KP PSP w Skarżysku-Kamiennej
Zdjęcia: mł. bryg. Rafał Surdy – JRG Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media