fbpx

Polecamy

Wycieczka do parku wodnego w Krakowie na zakończenie sezonu startowego (ZDJĘCIA)

Ogromnym sukcesem zakończyli swój sezon startowy zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”, bo w ostatnim przedwakacyjnym turnieju zawodnicy klubu zdobyli 11 medali indywidualnych i zajęłi trzecie miejsce drużynowo.

Zarząd klubu postanowił wynagrodzić osiągnięte sukcesy sportowe zawodników i ufundował BEZPŁĄTNĄ wycieczkę do Parku Wodnego w Krakowie, spacer po Starym Rynku oraz konsumpcję w Mc Donalds.

Jesteśmy dumni z tak wspaniałych utalentowanych dzieci i młodzieży skupionej w najlepszym klubie karate w mieście, w Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team, mówili członkowie Zarządu klubu
Mimo iż borykamy się z brakiem własnego Dojo-zaplecza to jednak osiągamy najlepsze wyniki sportowe. Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzą.

Sezon zakończyliśmy wspaniale.

Teraz chwilę odpoczniemy i już 17 lipca 2021wyjeżdżamy na nasz X Jubileuszowy Letni Obóz Sportowy nad morze do Ośrodka Wypoczynkowego Diuna w Łebie i będziemy tam odpoczywać do 28 lipca 2021, by wrócić potem do miasta i zorganizować najwspanialszy w mieście event dostępny dla wszystkich dzieci pod nazwą Letnia Akademia Karate, która rozpocznie się w ostatnie dwa tygodnie sierpnia. Atrakcji będzie co nie miara.

Już teraz wszystkie dzieciaki z miasta i okolic serdecznie zapraszamy do rezerwacji miejsc.
Zapisy pod numerem telefonu: 601206812.