fbpx

Polecamy

11 medali indywidualnych i trzecie miejsce drużynowe SKSW ZABOREK-TEAM na zakończenie sezonu startowego.

Ogromnym sukcesem zakończyli swój sezon startowy zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sobotę 19 czerwca 2021 na Buschido Cup w Starachowicach.

W sobotę 19 czerwca w hali sportowej w Starachowicach odbywał się III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Buschido Cup 2021. W turnieju brało udział 262 zawodników i zawodniczek w kategorii kumite i 126 zawodników i zawodniczek w kategorii kata z 26 klubów z całej Polski

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: KUMITE (walki) i Kata.

W kategorii kata tym razem Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” nie brał udziału, a jedynie w kategorii kumite Jak zwykle nie zawiódł najlepszy zawodnik Zaborek-Team Albert Malik wygrywając wszystkie swoje walki w rewelacyjnym stylu większość przed czasem, zdobywając ostatecznie złoty medal. Wspaniały występ odnotowała także Wiktoria Aleksandrowicz. Podobnie jak Albert wszystkie swoje walki wygrała zdobywając złoty medal i tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

To wspaniałe zakończenie sezonu startowego zawodników ZABOREK-TEAM, którzy nie zawiedli i pokazali się z jak najlepszej strony.

Jestem dumny z całej mojej ekipy. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Godnie prezentują nasze miasto na terenie całej Polski i za granicą. Zawsze pokazują hart ducha i nigdy nie zawodzą.
Borykamy się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, ale mamy nadzieję, że ktoś z władz miasta, powiatu dostrzeże nasze wyniki i postara się pomóc najlepszemu klubowi w mieście.

Czas pokaże, a tymczasem zbliżamy się do naszego letniego wypoczynku by znowu już od sierpnia rozpocząć przygotowania do kolejnych walk. konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy pokładają nadzieję w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

ZUZANNA WIŚNIEWSKA
ALBERT MALIK
ALEKSANDRA DOMAGAŁA
WIKTORIA SOKÓŁ
WIKTORIA ALEKSANDROWICZ

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI
MAJA OLEKSIAK
TYMON JEDYNAK

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

SZYMON ZYCH
MAGDALENA ROLA
KRYSTIAN ŻMIJEWSKI
KACPER KARPETA

DRUŻYNOWO

1. SENSCHIN STARACHOWICE
2. RADZYMIN
3. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna I TUREK


reklama


,

ZZ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media