fbpx

Polecamy

SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” po raz kolejny odnosi wielki sukces (ZDJĘCIA)

15 MEDALI INDYWIDUALNYCH PRZYWOŻĄ ZAWODNICY SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” Z III PUCHARU BESKIDÓW

Ogromnym sukcesem zakończyli swój występ zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sobotę 12 czerwca 2021 na Mistrzostwach Beskidów w Bielsku-Białej.

W sobotę 12 czerwca w hali sportowej w Bielsku Białej odbywał się III Turniej Karate Kyokushin o Puchar Beskidów. Na turniej przyjechało 198 zawodników i zawodniczek z 16 klubów z całej Polski w tym zawodnicy ze Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team.

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: KUMITE (walki) i Kata.

W kategorii kata nie zawiódł jak zwykle najlepszy zawodnik Zaborek-Team Albert Malik zdobywając srebrny medal ulegając jedynie zawodnikowi organizatora zawodów z Bielskiego Klubu Karate Kyokushin jednym punktem.
Na tym turnieju SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki reprezentowało 15 zawodników i zawodniczek, którzy zdobyli 14 medali w kumite i jeden medal w kata.

To kolejny znakomity występ zawodników ZABOREK-TEAM, którzy nie zawiedli i pokazali się z najlepszej strony wszyscy zdobywając medale.

Jestem dumny z całej mojej ekipy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Wywalczyli worek medali i czwarte miejsce drużynowe przegrywając o podium nieznacznie z klubem z Limanowej znacznie liczniejszym na tych zawodach niż Skarżyski Klub Sportów Walki, bowiem klub z Limanowej liczył ponad 20 zawodników i zawodniczek Jeździmy daleko, ale wybieramy najmocniejsze turnieje by zdobywać ogromne doświadczenie i uczyć się od najlepszych dodaje sensei Zbyszek Zaborski.

Przed nami kolejne wyzwanie już 19 czerwca stoczymy mocne pojedynki na Bushido Cup w Starachowicach.

Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc miastu wspaniałą reklamę i promocję jak nikt inny.

Mimo, że klub boryka się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, wsparcia politycznego i sponsorskiego to pokazuje że jest najlepszym klubem w mieście, najlepiej promuje miasto i mimo wszystko będzie to robił nadal konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy wierzą w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

ZUZANNA WIŚNIEWSKA
ALBERT MALIK
TYMON JEDYNAK
JAKUB OBARA
MAJA OLEKSIAK
MICHAŁ OSÓBKA
SREBRNE MEDALE ZDOBYLI
WIKTORIA ALEKSANDROWICZ
JAGODA JEDYNAK
JAKUB MALIK
SZYMON ZYCH

SREBRNY MEDAL W KATA ZDOBYŁ

ALBERT MALIK

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

JAKUB ADAMSKI – debiutant
JULIA ALEKSANDROWICZ
KACPER BANASIEWICZ – debiutant
ALEKSANDRA DOMAGAŁA

DRUŻYNOWO

1. BKKK Bielski Klub Karate
2. Klub Karate Bushi Józefów
3. Klub Karate Limanowa
4. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media