fbpx

Polecamy

Pokusa była silniejsza. Senior za kratkami

Pięć lat więzienia grozi 65-letniemu mieszkańcowi gminy Bliżyn. Mężczyzna trafił do aresztu po tym, jak ukradł torbę z telefonem i pieniędzmi z jednego ze skarżyskich sklepów z odzieżą używaną.

Dziś zapewne usłyszy zarzut, a wkrótce wytłumaczy się przed sądem. W czwartek tuż przed godziną 18 skarżyscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży damskiej torebki z pieniędzmi i telefonem komórkowym. 45-letnia pokrzywdzona robiła zakupy w sklepie z odzieżą używaną. Kiedy znajdowała się z przebieralni, ktoś zabrał pozostawioną na parapecie torbę. W środku były rzeczy osobiste, 100 złotych i telefon komórkowy warty 1000 złotych. Sprawca nagrał się na kamerach sklepowego monitoringu. Widać było, jak kilka razy przechodzi koło pozostawionej torby, patrzy na nią, jednak nie zabiera jej.


reklama


Po paru minutach pokusa okazała się silniejsza i rabuś z nie swoją rzeczą opuścił outlet. Policjanci dysponowali rysopisem złodziejaszka i szybko namierzyli go kilka ulic dalej. Okazał się nim 65-letni mieszkaniec gminy Bliżyn. Senior w przeszłości był wiele razy karany za przestępstwa podobne. Mundurowi odzyskali skradzione rzeczy, a złodziejaszek trafił do celi. Dziś zapewne usłyszy zarzut. Za popełnienie tego rodzaju przestępstwa grozi do 5 pozbawienia wolności.

Opr. JG źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media