fbpx

Polecamy

SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” zdobywa kolejne medale na BUSHI CUP 2021 w Józefowie (ZDJĘCIA)

11 MEDALI INDYWIDUALNYCH DLA 12 ZAWODNIKÓW ZE SKARZYSKIEGO KLUBU SPORTÓW WALKI I IX MIEJSCE DRUŻYNOWE NA 37 KLUBÓW Z CAŁEJ POLSKI TO WIELKI SUKCES. TYM WIĘKSZY, ŻE NA TEN TURNIEJ POJECHAŁ DRUGI SKŁAD, GDYŻ NAJMOCNIEJSI WALCZYLI Z W EŁKU LUB Z BORYKALI SIĘ Z KONTUZJAMI

06 czerwca w niedzielę drugi skłąd zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate wziął udział w XXII Turnieju Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. Na turniej zgłosiło się ponad 350 zawodników i zawodniczek z 37 klubów z całej Polski.

SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki mimo iż pojechał na ten turniej w drugim składzie, bowiem pierwszy skład brał udział w sobotę w Mistrzostwach Mazur w Ełku to jednak nie zawiódł i przywiózł do naszego miasta 11 medali i dziewiąte miejsce drużynowe.

Skarżyski Klub Sportów Walki ZABOREK-TEAM reprezentowało 12 zawodników i zawodniczek i tylko jeden nie stanął na podium zajmując ostatecznie piąte punktowane miejsce.

Jestem dumny z całej mojej ekipy, którzy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Na uwagę zasługuje fakt, że większość to debiutanci startujący po raz pierwszy z krótkim stażem treningowym. To świadczy, że to talenty super skarby naszego miasta dodaje sensei Zbyszek Zaborski.

Przed nami kolejne wyzwanie bowiem 12 czerwca jeden skład weźmie udział w Mistrzostwa Śląska do Bielska Białej, a drugi skłąd weźmie udział 13 czerwca w Międzynarodowym Turnieju Carpatia CUP w Rzeszowie i to jeszcze nie koniec startów zawodników naszego klubu podkreśla sensei Zbigniew Zaborski, Bowiem przed nami jeszcze Bushi Cup w Starachowicach i Silesia Cup w Żorach.

Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc sławę naszemu miastu jak nikt inny.

Mimo, że klub boryka się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, nie ma wsparcia politycznego i sponsorskiego to pokazuje że jest najlepszym klubem w mieście, najlepiej promuje miasto i mimo wszystko będzie to robił nadal konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy wierzą w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

ANGELIKA SKOREK
JULIA ALEKSANDROWICZ

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI
JESSICA SKOREK
JAN SIERPIEŃ
DAWID FALISZEWSKI

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI
MACIEJ KĄTEK
ZUZANNA KARPETA
NIKOLA KURCBART
JAKUB ADAMSKI
KACPER BANASIEWICZ
KACPER KARPETA

PIĄTE MIEJSCE ZAJĘŁA

ANTONINA PASTUSZKO


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media