fbpx
Logo
Wydrukuj tę stronę

SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” zdobywa medale na Mistrzostwach Mazur w Ełku (ZDJĘCIA)

5 MEDALI INDYWIDUALNYCH DLA CZTERECH STARTUJĄCYCH ZAWODNIKÓW ZE SKARŻYSKIEGO KLUBU SPORTÓW WALKI I TYTUŁ NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TURNIEJU W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY

DLA WIKTORII SOKÓŁ.

Tak zakończyli swój wystep zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sobotę 05.05.2021 na Mistrzostwach Mazur w Ełku. Bowiem w tym dniu w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Ełku odbyły się Otwarte Mistrzostwa Mazur. Turniej zgromadził 215 zawodników z 17 klubów z całej Polski. Sędzią głównym zawodów był Shihan Marek Krejpcio z Suwałk. Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: KUMITE (walki), Kata indywidualne. SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki reprezentowało czterech zawodników i zawodniczek w tym Albert Malik w kumite i kata, Wiktoria Sokół, Zuzanna Wiśniewska i Wiktoria Aleksandrowicz w kumite Po raz kolejny zawodnicy ZABOREK-TEAM nie zawiedli i pokazali się z najlepszej strony wszyscy zdobywając medale i tytuł najlepszej zawodniczki turnieju w kategorii junior młodszy, KTÓRY ZDOBYŁA Wiktoria Sokół. Jestem dumny z całej mojej ekipy jak zwykle nie zawiedli. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Jeździmy daleko, alle wybieramy najmocniejsze turnieje by zdobywać ogromne doświadczenie i uczyć się od najlepszych dodaje sensei Zbyszek Zaborski. Przed nami kolejne wyzwanie już następnego dnia w niedzielę drugi skład klubu pojedzie na bardzo mocny turniej full kontaktowy do Józefowa na Bushi Cup 2021 Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc sławę naszemu miastu jak nikt inny.
Mimo, że klub boryka się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, wsparcia politycznego i sponsorskiego to pokazuje że jest najlepszym klubem w mieście, najlepiej promuje miasto i mimo wszystko będzie to robił nadal konkluduje sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie wszystkim tym, którzy wierzą wSkarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team i wspierają go duchowo.

ZŁOTE MEDALE W KUMITE ZDOBYLI

  • ZUZANNA WIŚNIEWSKA
  • ALBERT MALIK
  • WIKTORIA SOKÓŁ

ZŁOTE MEDALE W KATA ZDOBYLI

  • ALBERT MALIK

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI

  • WIKTORIA ALEKSANDROWICZ

TYTUŁ NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI TURNIEJU W KATEGORII JUNIOR MŁODSZY ZDOBYŁA

  • WIKTORIA SOKÓŁ


reklama


Projekt i wykonanie Spotted: Media