fbpx

Polecamy

Zapraszamy na letnie wakacje ze SKSW "KYOKUSHIN-KARATE”

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie, wesoło i bezpiecznie spędzić wakacje Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” przygotował ciekawą ofertę. Przez pięć dni w tygodniu zawodnicy, sympatycy i instruktorzy spotykać się będą podczas zajęć dopołudniowych, jak i popołudniowych w siedzibie klubu przy ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej. Jak mówi trener sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski najlepszy sposób spędzenia wakacji to spędzenie ich na sportowo.

Stacjonarne Sportowiska Sportteam to wyjątkowe letnie eventy dla dzieci w wieku od 5/6lat do 13/16 lat zorganizowane blisko domu, z atrakcyjnym programem i wieloma aktywnościami!.
Radośnie! Profesjonalnie! Bezpiecznie!

Terminy i rodzaj proponowanej imprezy:

24.06.2021 na zakończenie roku szkolnego godzina 8.00 wyjazd z parkingu obok Zespołu Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej do Parku Wodnego w Krakowie trzygodzinny pobyt w Parku Wodnym, następnie zwiedzanie Starego Rynku, Wawelu oraz degustacja w Mc Donald BEZPŁATNIE

17 lipca do 28 lipca 2021 X Jubileuszowy Letni Obóz Sportowo Wypoczynkowy dla każdego nad polskim morzem w Ośrodku Wypoczynkowym DIUNA Łeba

Wyjazd 17 lipca godzina 8.00 z parkingu obok Zespołu Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej.

W czasie trwania obozu między innymi:
- wycieczka na Hel – rejs statkiem
- wycieczka na wydmy piaszczyste Łeba
- wycieczka do Gdańska – Westerplatte. Stare Miasto, etc.
- wycieczki piesze i rowerowe
- ogniska, grille wieczorki zapoznawcze, dyskoteki, gry zabawy
- wspaniałe upominki
- plażing i inne fajne atrakcje jak iluzja, magia etc.

16 sierpień do 27 sierpień 2021 XII Letnia Akademia Karate dla dzieci i młodzieży od lat 4 do 17.

Rozpoczęcie 16 sierpień godzina 11.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej ilość miejsc ograniczona

W czasie trwania Letniej Akademii Karate takie między innymi atrakcje jak:
- wycieczka do Energylandii
- wycieczka do Suntago Park w Mszczonowie
- wycieczka do Jump City Warszawa
- wycieczka do Parku Wodnego w Krakowie
- wycieczki piesze, rowerowe, ogniska, Mc Donalds
- zajęcia sportowe i rekreacyjne
- wspaniałe zakończenie wakacji z wręczeniem upominków dyplomów, gadżetów.

Jak wyglądają letnie stacjonarne Sportowiska Sportteam z naszym klubem?

Takiego lata w naszym mieście jeszcze nie było! Nie można tego przegapić!

W związku z obowiązującymi obostrzeniami zajęcia zorganizujemy w kameralnych podgrupach, a kontakt z osobami trzecimi będzie ograniczony do minimum - liczba miejsca na naszych eventach jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona przez organizatora sensei Zbyszka „Zaborka” Zaborskiego 4 Dan.

Nasz Letni Obóz Sportowy będzie zgłoszony i monitorowany przez Kuratorium Oświaty. Kadra instruktorska oraz wychowawcy mają aktualne uprawnienia, wymagane licencje i certyfikaty zawodowe. Zgodnie z obowiązującym przepisami stacjonarne Sportowiska koordynuje i nadzoruje Kierownik, a zajęcia prowadzą trenerzy - dzieci są pod stałą opieką wychowawczą.

Wypoczynek będzie zgłoszony i monitorowany przez Kuratorium Oświaty!

TRENINGI I ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE:
Karate - treningi na każdym poziomie zaawansowania
Boks, K-1 - zajęcia doskonalące oraz zabawy - zajęcia usprawniające, zajęcia sprawnościowe, rozgrywki, treningi motoryczne. PIERWSZA POMOC - warsztaty szkoleniowe.

ANIMACJE I ZMAGANIA SPRAWNOŚCIOWE:
WODNA BALONIADA - animacja outdoor, BITWA WODNA w morzu, sportowe show z szalonymi zadaniami, Summer CUP 2021 - wyzwania sportowe

EXTRA ATRAKCJE:
Przygody w Parku WodnymMASTER CHEF JUNIOR - edycja pt. grilowanie w plenerze
PIZZA DAY:)
"Świat Wiedzy" - drużynowy quiz
Na zakończenie Summer Camp, podczas uroczystego zakończenia, wręczymy wyróżnienia oraz klubowe upominki. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy dyplom, gadżety i inne
Dla chętnych "Nocowanka" - dodatkowe atrakcje to m.in. rozgrywki multisportowe, animacje wieczorne: randka w ciemno, pizza party;), movie night z popcornem - edukacyjne kino, muzyczny poranek z wesołymi wygibasami i śniadanie mistrzów!

INFORMACJE U ORGANIZATORA
Organizator Sportowych Wakacji i stacjonarnych letnich Sportowisk Multisport Summer Camp - Sportteam Wesoła: Jest Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate we współpracy z Urzędem Miasta Skarżysko-Kamienna, Urzędem Gminy Skarżysko Kościelne przy wsparciu sponsorów i partnerów eventu, a Kierownikiem całości jest sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.
Kontakt tel. 601206812 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
ZAPRASZAMY.


reklama


ZZ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media