fbpx

Polecamy

SKSW Zaborek-Team nie do pokonania w Radomsku (ZDJĘCIA)

20 MEDALI INDYWIDUALNYCH 6 MIEJSC PUNKTOWANYCH I ZWYCIĘSTWO DRUŻYNOWE.

Tak zakończyli swój wystep zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” sobotę 29.05.2021 w Radomsku. Bowiem w tym dniu w hali powiatowej odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Randori CUP 2021. Turniej zgromadził 285 zawodników z 34 klubów z całej Polski. Sędzią głównym zawodów był Shihan Eugeniusz Dadzibug z Sosnowca. Zawody rozgrywane były w kilku konkurencjach: KUMITE (walki), Kata Synchroniczne (drużynowe) oraz Kata indywidualne.

SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki reprezentowało 25 zawodników i zawodniczek w tym kilkoro debiutantów startujących pora z pierwszy jak: Jakub Adamski, Kacper Banasiewicz, Jakub Obara, Michał Osóbka, Janek Sierpień oraz Nikola Kurcbart, którzy spisali się rewelacyjnie zajmując miejsca na podium lub tuż za podium miejsca od 5 do 8. Mimo iż zawodnicy klubu startowali tylko w jednej konkurencji kumite, a inni w kilku konkurencjach zdobywając tam punkty, To jednak wielkie zwycięstwa w kumite i zdobyta tam moc punktów nie pozwoliła na pokonanie skarżyskiego klubu drużynowo. Po raz kolejny zawodnicy ZABOREK-TEAM pokazali się z najlepszej strony zdobywając pełen wór medali i odnosząc sukces drużynowy, pokonując bardzo mocne klubu z terenu całej Polski.

Jestem dumny z całej mojej ekipy – wspomniał sensei Zbigniew Zaborski-4dan. Przed zawodnikami SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team kolejny start, bowiem już za tydzień w sobotę 05 czerwca kadra klubu wystartuje w Mistrzostwach Mazur w Ełku, a inni 06 czerwca wystartują w bardzo mocnym turnieju karate full kontaktowy do Józefowa na Bushi Cup 2021 tylko takie się dla nas liczą na turnieje niszowe nie jeździmy szkoda kosztów dodał sensei Zaborski. Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całego Kraju i za granicą przynosząc sławę naszemu miastu jak nikt inny zwieńczył tą część swojej wypowiedź sensei Zaborski.

Mimo, że klub boryka się z brakiem własnego Dojo-zaplecza, wsparcia politycznego i sponsorskiego to pokazuje że jest najlepszym klubem w mieście, najlepiej promuje miasto i mimo wszystko będzie to robił nadal dodał sensei Zbigniew Zaborski 4 Dan, dziękując jednocześnie rodzicom opiekunom i wszystkim tym, którzy wierzą w Skarżyski Klub Sportów Walki Kyokushin-Karate Zaborek-Team.

ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI

 • ZUZANNA WIŚNIEWSKA
 • ALBERT MALIK
 • JAKUB MALIK
 • ANGELIKA SKOREK
 • JAGODA JEDYNAK
 • JULIA ALEKSANDROWICZ
 • OBARA JAKUB - debiutant

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI

 • WIKTORIA ALEKSANDROWICZ
 • SZYMON ZYCH
 • DOMAGAŁA ALEKSANDRA
 • TYMON JEDYNAK
 • DAWID FALISZEWSKI – debiutant
 • MAJA OLEKSIAK
 • SZYMON ZYCH
 • ALEKSANDRA SADZA

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

 • NIKOLA KURCBART - debiutant
 • MICHAŁ OSÓBKA - debiutant
 • ZUZANNA KARPETA
 • MAGDALENA ROLA
 • JESSICA SKOREK

MIEJSCA OD V DO VIII ZDOBYLI

 • KRYSTIAN ŻMIJEWSKI
 • WIKTORIA SOKÓŁ
 • JAKUB ADAMSKI
 • ANTONINA PASTUSZKO
 • JAN SIERPIEŃ
 • KACPER BANASIEWICZ

Drużynowo

1. SKSW „Kyokushin-Karate” Skarżysko-Kamienna
2. SKS Sosnowiec
3. Klub Karate Inowrocław
4. Klub Karate Turek
5. KKM Morawica

Jeszcze raz serdecznie dziękuję rodzicom, opiekunom za opiekę nad dziećmi, Panu Jackowi Domagale, Mariuszowi Zych i innym za profesjonalną pomoc podczas udziału naszej ekipy w walkach na zawodach powiedział sensei Zbigniew Zaborski. Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk,

senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN. W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO (aerobic, fitness razem), czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate, układamy plany treningowe pod każdego wraz z dietą, które jak widać dają wymierne efekty. Zapisy pod numerem telefonu: 601206812.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media