fbpx

Polecamy

SKSW „KYOKUSHIN-KARATE” po raz kolejny triumfuje tym razem w Sandomierzu (ZDJĘCIA)

W sobotę 22.05.2021 w hali sportowej MOSiR w Sandomierzu odbył się Ogólnopolski Turniej Karate Sendomiria CUP 2021. Turniej zgromadził 305 zawodników z 31 klubów z całej Polski! Sędzią głównym ponownie był Shihan Remigiusz Karpiński Ełk. Zawody rozgrywane był w konkurencjach KUMITE (walki).

SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team Walki reprezentowało 18 zawodników i zawodniczek i dwoje debiutantów:.. Janek Sierpień i Nikola Kurcbart. Po raz kolejny zawodnicy ZABOREK-TEAM pokazali się z najlepszej strony zdobywając 17 medali i dwa miejsca punktowane debiutantów.

Nikola Kurcbart debiutantka zrobiła progres bowiem w ubiegłym tygodniu na zawodach w Wojniczu była piata, a tym razem stanęła na trzecim miejscu podium. Janek Sierpień przebrnął przez eliminacje by ulec dopiero w ćwierćfinale zajmując piąte miejsce w swojej kategorii wagowej. Mimo to jestem dumny z ich bardzo walecznej postawy – wspomniał sensei Zbigniew Zaborski-4dan.

Największy talent klubu Albert Malik po znakomitych 6 walkach wygrywanych wysoko ZDOBYWAJĄC ZŁOTO, został wybranym NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM TURNIEJU. Cały team SPISAŁ SIĘ ZNAKOMICIE. TO KOLEJNY WIELKI SUKCES KLUBU.

Przed zawodnikami SKSW „Kyokushin-Karate” Zaborek-Team kolejny start, bowiem już za tydzień w sobotę 29 maja wystartują w Randorii CUP w Radomsku Trzymajcie kciuki za najlepszy klub w mieście, który jak żaden sławi nasze miasto na terenie całej Polski i za granicą mimo braku stałego zaplecza w postaci własnego DOJO, wsparcia politycznego i sponsorskiego.


reklama


ZŁOTE MEDALE ZDOBYLI

ZUZANNA WIŚNIEWSKA
ALBERT MALIK
WIKTORIA ALEKSANDROWICZ
TYMON JEDYNAK
ANGELIKA SKOREK
JAGODA JEDYNAK
WIKTORIA SOKÓŁ
MICHAŁ OSÓBKA

SREBRNE MEDALE ZDOBYLI

JULIA ALEKSANDROWICZ
SZYMON ZYCH
WIKTORIA ALEKSANDROWICZ
KRYSTIAN ŻMIJEWSKI

BRĄZOWE MEDALE ZDOBYLI

NIKOLA KURCBART
ALEKSANDRA DOMAGAŁA
ALEKSANDRA SADZA
JAKUB MALIK
JESSICA SKOREK

MIEJSCA OD V DO VIII ZDOBYLI

MAJA OLEKSIAK
JAN SIERPIEŃ

ZAPRASZAMY DO NASZEGO KLUBU CHĘTNYCH JUŻ OD LAT 5. Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej.

Dziękuję rodzicom, opiekunom za opiekę nad dziećmi, Panu Jackowi Domagale za profesjonalną pomoc podczas udziału naszej ekipy w walkach na zawodach powiedział sensei Zbigniew Zaborski.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski 4 DAN.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO (aerobic, fitness razem), czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate.

Zapisy pod numerem telefonu: 601206812.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media