fbpx

Polecamy

Rozpoczyna się IV etap budowy przedszkola w Skarżysku Kościelnym! (ZDJĘCIA)

4 września planowane jest uruchomienie nowoczesnego przedszkola w Skarżysku Kościelnym. Od środy 12 maja budowa przedszkola wchodzi w czwartą, decydującą fazę. W placówce będzie się uczyło 100 przedszkolaków z terenu gminy. Dyrekcja przedszkola nie wyklucza przyjęć dzieci spoza gminy.

W podpisaniu umowy udział wzięli poseł Agata Wojtyszek, Senator Jarosław Rusiecki, wójt gminy Skarżysko Kościelne Jacek Bryzik, skarbnik gminy Magdalena Węgłowska, sekretarz gminy Monika Mączyńska, dyrektor przedszkola i radna rady powiatu skarżyskiego Barbara Kocia oraz przewodniczący Rady Gminy Andrzej Kwiatkowski oraz Prezes firmy Krobel Zbigniew Kroczek.

Przedszkole, które zostanie uruchomione z początkiem nowego roku szkolnego cieszy się już ogromnym zainteresowaniem. Zapytania o przedszkole płyną nie tylko z terenu gminy, ale także z całego powiatu skarżyskiego.
Prace związane z ukończenie czwartego, ostatniego etapu inwestycji mają się zakończyć w połowie lipca. Gmina będzie miała dość dużo czasu, by wyposażyć i przygotować przedszkole do otwarcia 4 września, na które oficjalnie został zaproszony premier Mateusz Morawiecki.


reklama


Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media