fbpx

Polecamy

Zderzenie BMW z latarnią oświetleniową w Skarżysku. Policja ustala kto kierował autem! (ZDJĘCIA)

W dniu 10 maja br. o godzinie 23:31 wpłynęło zgłoszenie do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku-Kamiennej o zderzeniu samochodu osobowego marki BMW ze słupem oświetleniowym na ul. Piłsudskiego.

Po dojeździe zastępów z JRG Skarżysko-Kamienna stwierdzono, że samochód osobowy uderzył w betonowy słup oświetleniowy.

Przewrócona latarnia blokowała jezdnię, natomiast z pojazdu wydobywał się olej silnikowy oraz płyn chłodniczy. Pojazdem podróżowały dwie osoby, które w wyniku zdarzenia nie odniosły żadnych obrażeń. Działania zastępów polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu napięcia w pojeździe, sorpcji wyciekłych płynów eksploatacyjnych oraz odciągnięciu złamanej latarni na pobocze jezdni.

Na miejscu zdarzenia obecni byli funkcjonariusze Policji, którzy prowadzili czynności wyjaśniające oraz pracownicy pogotowia energetycznego.

Jak informuje aspirant Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy KPP w Skarżysku-Kamiennej - Przy aucie policjanci zastali dwie osoby. 21-latke bez uprawnień, która kupiła BMW poprzedniego dnia oraz 25-latka mającego sądowy zakaz kierowania. Mężczyzna miał 1,4 promila alkoholu w organizmie, a kobieta około 0,3 promila.

- 21-latka twierdzi, że to ona kierowała w chwili gdy doszło do kolizji. Ustalamy, czy rzeczywiście tak było – dodał Jarosław Gwóźdź.


reklama


Opracowanie: asp. Rafał Maciejczak– Rzecznik prasowy KP PSP w Skarżysku-Kamiennej
Zdjęcia: asp. sztab. Rafał Siedlecki - KP PSP w Skarżysku-Kamiennej

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media