fbpx

Polecamy

Julia Domagała zawodniczka SKSW - Brązową Medalistką Mistrzostw Polski (ZDJĘCIA)

W dniu 08 maja 2021 roku w Nakle Śląskim odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Karate Shinkyokushin, jednocześnie turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy seniorów. Mistrzostwa zgromadziły ponad 250 zawodników z 45 klubów z całej Polski. Skarżyski Klub Sportów Walki reprezentowała Julia Domagała, która po wspaniałej walce eliminacyjnej i walce ćwierćfinałowej, w półfinale uległa nieznacznie zawodniczce z Kobierzyc Marii Warmule, zajmując ostatecznie trzecie miejsce, a Maria Warmuła została zwycięż czynią całej tej kategorii.

Z XXX Pucharu Wielkopolski w Turku SKSW „Kyokushin-Karate” wrócił z następującym dorobkiem medalowym:

ZŁOTY MEDAL: Julia Domagała

Kolejnym występem zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” będzie udział w turnieju o Puchar Cichociemnych w Wojniczu koło Tarnowa, który odbędzie się 15 maja 2021r.

Wszystkich chętnych ZAPRASZAMY DO NASZEGO KLUBU. Zajęcia odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkól Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-kamiennej

Kolejny raz dziękujemy Pani Burmistrz Gminy Stąporków Pani Dorocie Łukomskiej za finansowe wsparcie kolejnego już piątego wyjazdu. Dziękuję Panu Jackowi Domagale za profesjonalną pomoc podczas udziału naszej zawodniczki w turnieju powiedział sensei Zbigniew Zaborski.

Wszystkich miłośników mocnych wrażeń, chcących trenować w najlepszym klubie sportów walki, jedynym legalnym licencjonowanym klubie karate w naszym mieście serdecznie zapraszamy. Zapisy trwają cały rok. Trenują u nas całe rodziny. Każdego otaczamy przyjaźnią miłą i ciepłą atmosferą, a przede wszystkim profesjonalizmem. Zajęcia prowadzą najlepsi z najlepszych mistrzowie Polski, medaliści turniejów krajowych jak i międzynarodowych: senpai Bartłomiej Pająk, senpai Jacek Pastuszko, sensei Zdzisław Wojecieszek oraz sensei Zbigniew „Zaborek” Zaborski.

W Skarżyskim Klubie Sportów Walki „Kyokushin-Karate” można uprawiać takie dyscypliny jak : Boks, K-1, Karate-Kyokushin oraz TAE-BO, czyli zajęć tanecznych z używaniem elementów boksu, kickboxingu, karate.


reklama


ZZ

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media