fbpx

Polecamy

Ślubowanie nowych policjantów (ZDJĘCIA)

W czwartek w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej odbyło się ślubowanie nowo przyjętych stróżów prawa. Z uwagi na panującą epidemię, uroczystość przebiegała zgodnie z wymogami sanitarnymi.

W czwartkowy ranek w sali konferencyjnej skarżyskiej komendy policji trójka nowych policjantów złożyła uroczyste ślubowanie. Po wypowiedzeniu roty ślubowania, szef powiatowej jednostki mł. insp. Tomasz Jarosz wręczył swym podwładnym legitymacje służbowe i przywitał ich w szeregach formacji. W uroczystości udział wzięli przyszli przełożeni policjantów oraz kapelan miejscowych funkcjonariuszy. Ks. Krzysztof Sieczka pobłogosławił zgromadzonym i życzył bezpiecznej służby nowym posterunkowym.

Z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników i obowiązujące obostrzenia uroczystość miała skromny charakter. Odbyła się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Była to pierwsza tego typu uroczystość w skarżyskiej komendzie. Do tej pory ślubowania odbywały się w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Kielcach

Niebawem nowi policjanci wyjadą na kurs podstawowy, a po jego ukończeniu rozpoczną służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej.

 


reklama


Opr. JG

Źródło: KPP w Skarżysku-Kamiennej

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media