fbpx

Polecamy

Wypadek drogowy na remontowanym wiadukcie w Skarżysku-Kamiennej (ZDJĘCIA)

28 kwietnia 2021r. o godzinie 10:16 z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Kielcach do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Skarżysku-Kamiennej, wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na remontowanym wiadukcie w Skarżysku-Kamiennej.

Na obecną chwile jest on wyłączony z użytkowania. Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastępów z JRG Skarżysko-Kamienna stwierdzono, że samochód BMW znajduje się na dachu. Pojazdem podróżował tylko kierowca, który znajdował się poza nim. Uskarżał się on na ból głowy i klatki piersiowej. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej poszkodowanemu.

Został on przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Z uszkodzonego pojazdu nie stwierdzono żadnych wycieków płynów eksploatacyjnych. Dalsze działania polegały na odłączeniu instalacji LPG. Po postawieniu pojazdu na koła odłączono napięcie w akumulatorach. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi KPP w Skarżysku-Kamiennej.


reklama


Tekst: mł. bryg. Marcin Kuźdub - KP PSP w Skarżysku-Kamiennej
Zdjęcia: asp. sztab. Siedlecki Rafał - JRG w Skarżysku-Kamiennej

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media