fbpx

Polecamy

Gratulacje dla policjantów

Prezydent Skarżyska-Kamiennej, Konrad Krönig spotkał się dzisiaj z funkcjonariuszami skarżyskiej policji, by podziękować im za sprawną akcję, w której uratowali życie 50-letniemu mieszkańcowi miasta.

Zdarzenie miało miejsce w marcu. Sierżant sztabowy Izabela Romanowska oraz starszy posterunkowy Kamil Majcher otrzymali informację o nieprzytomnym mężczyźnie, leżącym na ławce na jednym ze skarżyskich osiedli. Zareagowali natychmiast i udzielili mężczyźnie pomocy. Przeprowadzili resuscytację. Jak się okazało, przyczyną zasłabnięcia mężczyzny były problemy zdrowotne, a szybka reakcja mundurowych i udzielenie pomocy do czasu przyjazdu karetki, przyczyniła się do uratowania życia.

– Ta sytuacja jest potwierdzeniem waszego codziennego zaangażowania w pracę na rzecz bezpieczeństwa w naszym mieście – zwrócił się do policjantów prezydent miasta, Konrad Krönig, który osobiście pogratulował im wzorowej postawy. 

W spotkaniu uczestniczył również Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej, Tomasz Jarosz, któremu prezydent również podziękowałem za pracę mundurowych oraz bardzo dobrą współpracę z samorządem.

  

I.Szwagierek/UM Skarżysko-Kam.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media