fbpx

Polecamy

Totalne remonty Szelągowskiej. Dorota Szelągowska odwiedziła Skarżysko! (ZDJĘCIA)

W czwartek, 15 kwietnia w Skarżysku-Kamiennej gościła Dorota Szelągowska znana z programu „Totalne Remonty Doroty Szelągowskiej”.

Nie była to pierwsza wizyta gwiazdy telewizyjnej w naszym mieście. Od kilku dni informujecie nas, że w jednym z bloków przy ul. Paryskiej pojawiła się ekipa programu "Totalne Remonty Doroty Szelągowskiej”. Przy bloku stanął również namiot, w którym ekipa szykuje się do remontu w mieszkaniu.

Dziś z udziałem Doroty Szelągowskiej były nagrywane zdjęcia w Castoramie przy ul. Piłsudskiego 2 w Skarżysku-Kamiennej, następnie ekipa udała się do mieszkania przy ul. Paryskiej.

Na drzwiach mieszkania właściciele umieścili kartkę z napisem:

"Szanowni sąsiedzi, w dniach 12 - 17 kwietnia w mieszkaniu numer 3 będzie prowadzony remont. Zbieraliśmy się do tego remontu przez 6 lat, sami robilibyśmy go 6 miesięcy, nasi Przyjaciele zrobią go w 6 dni. Czekamy z niecierpliwością na efekty. Może być trochę głośno, na pewno będzie wesoło, wobec powyższego prosimy o cierpliwość, wyrozumiałość i dobre słowo. Z góry przepraszamy, Dominika i Mateusz spod 3".

Odcinek ze Skarżyska zostanie pokazany w telewizji w ramach wiosennej ramówki TVN.

O programie:

Dorota Szelągowska w programie "Totalne remonty Szelągowskiej" wyruszyła w Polskę z remontową misją. Wraz ze swoją niezawodną ekipą przygotuje specjalną niespodziankę i przeprowadzi metamorfozę całego mieszkania lub domu. Bohaterowie nowego programu będą zgłoszeni przez swoich bliskich w tajemnicy. O wymarzonym remoncie dowiedzą się dopiero na początku odcinka!
- źródło tvn.pl


reklama


WS, TVN, foto: SpottedMedia

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media