fbpx

Polecamy

Komunikat dla Odbiorców MPWiK Sp. z o.o. w Skarżysku-Kam.

W związku z gwałtownym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Skarżysku – Kamiennej, mając na uwadze zminimalizowanie jego skutków apeluje do Interesantów o ograniczenie wizyt w budynku MPWiK Sp. z o.o.

Wszystkich Interesantów prosimy o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w siedzibie MPWiK Sp. z o.o. w Skarżysku – Kamiennej i załatwianie spraw (w tym wszelkich płatności) drogą elektroniczną.

MPWiK Sp. z o.o. informuje, że Dział Obsługi Klienta oraz Dział Techniczny przy ul. Cichej 8 od dnia 22.03.2021 r. przyjmuje klientów tylko w najpilniejszych sprawach, w godzinach 6:45 – 14:45, wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Dokumenty będą od Państwa odbierane/wydawane przy drzwiach wejściowych do budynku przez wyznaczonych pracowników, po uprzednim wezwaniu pracownika za pomocą domofonu.

Informujemy również, że od dnia 22.03.2021 r. kasa spółki przy ul. Cichej 8 będzie nieczynna. Prosimy o dokonywanie płatności przelewem na numer rachunku wskazany na fakturze.

Powyższe zasady będą obowiązywały do odwołania. Pragniemy również zapewnić, że sytuacja ta nie wpłynie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków.

Odczyt stanu wodomierza Odbiorcy mogą przekazać do MPWiK:

telefonicznie: nr infolinii 690 156 976, 41 253 22 73/1

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wysyłając zgłoszenie przez stronę spółki: www.mpwik-skarzysko.eu – zakładka Dla Klienta – Odczyt Wodomierza.
Apelujemy również, aby podczas wizyt w sprawach niecierpiących zwłoki, w oczekiwaniu na załatwienie sprawy, przestrzegać obowiązujących zasad reżimu sanitarnego (dystans – dezynfekcja – maseczka).

Zachęcamy do kontaktu:

Telefonicznie (poniedziałek – piątek 6:45 – 14:45):
– Sekretariat – 41 253 22 73
– Dział Obsługi Klienta – 41 253 22 73 / 1
– Dział Techniczny – 41 253 22 73 / 2
– numer alarmowy 994 (czynny całą dobę)

listownie na adres: MPWiK Sp. z o.o. w Skarżysku-Kam., ul. Cicha 8; 26-110 Skarżysko-Kamienna;
poprzez pocztę elektroniczną – adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
poprzez fax: 41 253 12 72
Jednocześnie przypominamy o możliwości otrzymywania faktur za wodę lub ścieki na adres poczty elektronicznej (e-mail) – E-FAKTURA.

Proszę o okazanie wyrozumiałości w tej wyjątkowej sytuacji.

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media