fbpx

Bądźmy odpowiedzialni również w Święta Wielkanocne

Przed nami Święta Wielkanocne, które niestety nie będą takie jak dawniej z uwagi na trwającą pandemię. Z tego właśnie względu dotykają nas pewne ograniczenia i musimy przestrzegać kilku prostych i elementarnych zasad. Przypominamy, że obostrzenia mają na celu maksymalnie zmniejszyć transmisję koronawirusa.

Pandemia trwa, a w związku z tą sytuacją mamy pewne ograniczenia. Musimy ich przestrzegać. Świętokrzyscy policjanci każdego dnia kontrolują kilka tysięcy osób poddanych kwarantannie oraz izolacji. Na ulicach, nasze patrole sprawdzają przestrzeganie obowiązujących zasad.


reklama


Przed nami czas Wielkanocnych Świąt, które już kolejny raz przyszło nam przeżywać w trudnym, pandemicznym czasie. W celu zminimalizowania transmisji koronawirusa musimy bezwzględnie stosować się do obowiązujących przepisów oraz przekazywanych zaleceń.

Bez względu na sytuację epidemiczną okres Świąt to zawsze dla nas czas wytężonej pracy. W tym roku niezmiennie będziemy dla Was w służbie.

Pamiętajmy, że dużo zależy od nas samych i to nie czas na spotkania towarzyskie. To czas, kiedy powinniśmy zadbać o zdrowie i życie!

Opr. DJ

Źródło: KWP w Kielcach

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media