fbpx

Polecamy

Nieudana przejażdżka

W czwartkowy ranek policjanci skarżyskiej drogówki przerwali przejażdżkę dwóm mężczyznom jadącym osobowym fordem. 27-latek kierował autem pod wpływem prawdopodobnie amfetaminy. Ponadto posiadał przy sobie 5 gramów tej substancji. 25-letni pasażer forda był poszukiwany i trafi za kratki na 3 lata.

Policyjna kontrola drogowa zapewne na długo utkwi w pamięci dwóm mieszkańcom powiatu skarżyskiego. W czwartek przed godziną 9 na ulicy Ekonomii w Skarżysku-Kamiennej mundurowi zatrzymali do kontroli opisany pojazd. Kierowcą okazał się 27-latek. Funkcjonariusze ujawnili w aucie woreczek z zawartością białego proszku. Kiedy przebadali kierowcę narkotestem okazało się, że znajduje się pod wpływem prawdopodobnie amfetaminy.


reklama


Zabezpieczona substancja wstępnie okazała się także amfetaminą. Mężczyzna stracił prawo jazdy i pobrana mu została krew do dalszych badań. To jednak nie koniec historii, bo przejażdżkę amerykańskim wozem zakończył również 25-latni pasażer. W policyjnym systemie figurował bowiem jako poszukiwany. Najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu, gdzie odpokutuje karę za swe występki.

Za posiadanie zakazanych środków kierowcy forda grozi do 3 lata pozbawienia wolności. Najpewniej odpowie także za jazdę po narkotykach.

Opr. JG

źródło: KPP Skarżysko - Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media