fbpx

Polecamy

Skład PSB Mat-Bud oraz Dział Ogród w PSB Mrówka Mat-Bud cały czas otwarte (DUŻO ZDJĘĆ)

Od soboty, 27 marca, obowiązują zaostrzone zasady bezpieczeństwa w Polsce z uwagi na pandemię koronawirusa. W efekcie zamknięte zostały m.in. sklepy budowlane o powierzchni powyżej 2 tys. mkw. W niektórych placówkach nadal można jednak robić zakupy. Wśród nich jest PSB Mrówka Mat-Bud.

Mimo obostrzeń, które – zgodnie z decyzją rządu – obowiązują od soboty 27 marca do 9 kwietnia, klienci chcący zrobić zakupy w sklepie budowlanym lub ogrodniczym, mają taką możliwość. Przykładem jest PSB Mrówka Mat-Bud.

Centrum Ogrodnicze nadal czynne

Ci, którzy zaplanowali na najbliższy czas prace w ogrodzie, mogą zaopatrzyć się w PSB Mrówka Mat-Bud. Dla klientów cały czas dostępne jest Centrum Ogrodnicze, znajdujące się poza budynkiem marketu, na świeżym powietrzu, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 19, a w sobotę od 7 do 17.

- Nasze centrum ogrodnicze to ponad 1000mkw. Sprzedajemy rośliny, nasiona, architekturę ogrodową, nawadnianie, maszyny, narzędzia ogrodnicze oraz bardzo szeroka gamę podłoży i nawozów dla roślin – wyjaśnia dyrektor handlowy PSB Mrówka Mat-Bud Michał Szcześniak.

Zakupy na telefon

Wprawdzie do wnętrza marketu, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, wejść nie można, jednak w PSB Mrówka umożliwiono klientom realizację zamówień telefonicznych.

- Asortyment, który chwilowo nie jest dostępny bezpośrednio w markecie PSB MRÓWKA, można zamówić telefonicznie pod numerem 504-288-925 lub osobiście w naszym składzie budowlanym PSB MAT-BUD przy ulicy Niepodległości 76A w Skarżysku-Kamiennej – mówi Michał Szcześniak.

Przypomnę, że w naszej ofercie znaleźć można m.in. materiały budowlane (pustaki, bloczki, cement itp) czy materiały wykończeniowe (płyty kartonowo gipsowe, gipsy, grunty itp.).

Klientom skład budowlany PSB Mat-Bud oferuje również: artykuły metalowe, hydrauliczne, elektryczne, BHP, akcesoria malarskie, farby (także te przeznaczone do architektury ogrodowej), tynki.

- Rozumiemy obostrzenia i w pełni je respektujemy, stąd zgodnie z zaleceniami zamknęliśmy budynek. Chcemy jednak wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy być może są w trakcie prac remontowych lub niefortunnie zaplanowali je na obecny czas. Z uwagi na to, że w naszym składzie budowlanym można znaleźć wszystko, co potrzebne do remontu, budowy czy prac w ogrodzie, umożliwiliśmy wymienione już formy zakupów. Nasi pracownicy z pewnością dobiorą dla klientów odpowiedni towar.

MatBud posiada również salony meblowe zlokalizowane pod tym samym adresem co PSB Mówka Mat-Bud (ul. 3 Maja 74). Obecnie jeden z dwóch salonów jest czynny zgodnie z wymogami rozporządzenia.

- Życzymy zdrowia i serdecznie zapraszamy do naszych punktów handlowych, zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na FB – PSB Mrówka Mat-Bud Skarżysko-Kamienna i Skład Materiałów Budowlanych PSB Mat-Bud. Na bieżąco informujemy o nowościach, promocjach i konkursach dla naszych klientów, w których do wygrania są atrakcyjne zestawy.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym klientom, kontrahentom i przyjaciołom dużo zdrowia, spokoju i optymizmu!


reklama


Składy Budowlane PSB Mat-Bud Skarżysko-Kamienna

PSB Mrówka Mat-Bud Skarżysko-Kamienna - Dział Ogród

PSB Mrówka Mat-Bud Skarżysko-Kam/WS/Spotted Media

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media