fbpx

Polecamy

Rozpoczęło się szczepienie służb mundurowych

W poniedziałkowy ranek w skarżyskim szpitalu odbyło się rozpoczęcie procesu szczepień służb mundurowych przeciw Covid-19. Dobry przykład dał Komendant Powiatowy Policji w Skarżysku-Kamiennej mł. insp. Tomasz Jarosz, który przyjął pierwszą dawkę szczepionki.

W poniedziałek tuż po godzinie 9 w skarżyskim szpitalu zainaugurowano proces szczepień służb mundurowych przeciwko Covid-19. Szczepienia będą trwały przez około pięciu tygodni. Zaszczepieni zostaną m.in. policjanci, strażacy i funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei. Szczepienia w Skarżysku obejmą mundurowych z powiatów: skarżyskiego, starachowickiego oraz koneckiego.

Do grona zaszczepionych jako pierwszy dołączył szef miejscowych stróżów prawa mł. inp. Tomasz Jarosz. Komendant podkreślił, że dyspozycja policjantów i funkcjonariuszy innych służb ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Powszechnie już wiadomo, że szczepienia ochronne, to najskuteczniejsza broń w walce z koronawirusem i sposób na powrót do normalności.

Policjanci są uprawnieni do szczepienia przeciwko COVID-19 w ramach grupy - 1C „służby mundurowe”.

 


reklama


Opr. JG

Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna

Skomentuj

Upewnij się, że wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

powrót na górę

Kronika policyjna

Sport

Menu

Polecamy

Social media